Moja nowa praca – znakowanie odzieży

Po długich poszukiwaniach pracy i miesiącach spędzonych na wysyłaniu swojego CV do pracodawców, powoli traciłam już nadzieję na to, że ktoś będzie chciał mnie zatrudnić. Wiem, że nie mam dużego doświadczenia w sprawach reklamy, ale jest to moja pasja i chciałam zacząć już się rozwijać w tej właśnie branży.

Czy nadam się do znakowania odzieży?

znakowanie odzieżyPewnego dnia zaskoczył mnie telefon – w końcu ktoś się odezwał! Była to mała agencja reklamowa na przedmieściu, która poszukiwała osób. Zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną, którą odbyłam w lekkim stresie. Jednak kiedy wytłumaczono mi moje obowiązki – na przykład profesjonalne znakowanie odzieży – zrozumiałam, że to nie do końca to, czego szukam. Jednak ten miły pan przeprowadzający ze mną rozmowę zaznaczył, że muszę się rozkręcić i zorientować w firmie, zanim dadzą mi jakieś poważniejsze zajęcia. Ale jak najbardziej możliwy jest awans, a nawet konieczny. Zgodziłam się. Po dwóch tygodniach do moich obowiązków doszedł jeszcze grawer laserowy, który nauczyłam się wykonywać idealnie, aż pewnego razu pochwalił mnie kierownik. Byłam bardzo dumna z siebie, ponieważ potrzeba do tego niesamowitej precyzji. Dwa miesiące później dostałam swój pierwszy awans i zaczęłam wymyślać konspekty reklam, co zawsze chciałam robić. Coraz bardziej podobało mi się w tej firmie, byłam zachwycona. Wieczorem postanowiłam świętować awans z przyjaciółmi. Pojechałam do nocnego sklepu po wino, podziwiając przez szyby piękny, nocny Olsztyn. Byłam wtedy tak szczęśliwa i podekscytowana! Pamiętam, że wino wypiłam z przyjaciółmi w domu, ale ta noc nie mogła skończyć się tak szybko – pojechaliśmy do centrum na karaoke. Śpiewaliśmy do trzeciej nad ranem, kiedy musiałam odbyć spacer powrotny do domu.

Całe szczęście, że był weekend i nie musiałam jutro rano nigdzie wstawać. Postanowiłam jutro świętować z rodziną i upiec pyszny sernik, który uwielbia cała moja rodzina. Jeśli dobry humor mi się utrzyma, to może nawet wezmę się za sporządzenie obiadu. Kładłam się spać tej nocy z uśmiechem na ustach czując, że znalazłam wymarzoną pracę.