firma budowlana

Moja firma budowlana bierze udział w przetargu

O tym, że w Grudziądzu będzie organizowany przetarg to już huczało od miesięcy. Wszyscy koledzy z branży planowali wziąć w nim udział. Uznałem, że moja firma budowlana jest bardzo dobra i mam ogromne szanse, dlatego zdecydowałem, że i ja wezmę udział w tym przetargu, o którym ostatnio wszyscy cały czas mówią.

Firma budowlana i korzystna oferta

firma budowlana Pewnie zgłoszą się wszystkie firmy budowlane z województwa, dlatego muszę się zastanowić nad atrakcyjnością swojej oferty. Ceny na moje usługi budowlane są takie same jak u innych przedsiębiorców z okolicy, dlatego uznałem, że trzeba będzie wprowadzić chociaż jakieś małe zmiany w cenach, żeby jednak nieco się wyróżnić z tego grona zainteresowanych. Z prawnikiem dokładnie wszystko omówiliśmy i sprawdziliśmy jakie usługi budowlane możemy obniżyć cenowo. Rezultat był zadowalający i wiedziałem, że jak moja sprawdzona przez wielu firma budowlana z Grudziądza przedstawi tak korzystną ofertę to mam ogromne szanse na wygraną. Po kilku dniach pojawiła się oficjalna informacja dotycząca przetargu i mogliśmy zacząć się zgłaszać. Moja firma budowlana zgłosiła się od razu, ponieważ wcześniej wszystko sobie dokładnie przygotowałem. Do wybudowania jest osiedle z domami jednorodzinnymi w Grudziądzu i jest to szalenie atrakcyjne zlecenie. Wzięcie udziału w tym przetargu stało się dla mnie sprawą priorytetową i bardzo mi zależało, ażeby moja firma budowlana wygrała ten przetarg. Wiem, że bardzo liczne firmy budowlane wzięły w tym udział, ale intuicja podpowiadała mi, że to wygram. W dniu ogłoszenia wyników przetargu byłem bardzo pobudzony, ale cierpliwie czekałem na ogłoszenie w siedzibie swojej firmy.

Po kilku godzinach zadzwonił do mnie znajomy z branży, ażeby mi pogratulować. Już wiedziałem, że to moje przedsiębiorstwo wygrało. To my postawimy domy na nowym osiedlu.