Mój pomysł na szkolenia sprzątania mieszkania i domów

Pracuje w firmie która zajmuje się szeroko pojętym serwisem sprzątającym. Generalnie pracujemy na terenie Bydgoszczy, ale zdarzają nam się wypady poza miasto. Przeważnie sprzątamy biura, ale ja biorę głównie mieszkania.

Mieszkania i domy a serwis sprzątający

mieszkaniaMam sześcioro dzieci i wiem jak można takie mieszkania zapuścić, natomiast wiem lepiej jak takie mieszkania wyczyścić. Nie raz otrzymywałem informacje, że tak czyszczę mieszkania, że nawet same właścicielki nie byłyby w stanie ich tak ogarnąć. Nie wiem, czy to jest powód do radości, czy żalu. No ale nie każdy wie jak się profesjonalnie czyści mieszkania, ale zastanawiałam się, czy może mogłabym zrobić coś więcej. Pytałam się szefa, czy nie chciałby abym poprowadziła odpłatny kurs w jego firmie na temat tego, jak się profesjonalnie sprząta swoje mieszkania i domy w bydgoszczy. Jestem przekonana, że klientki byłyby zachwycone. Tak, takie mieszkania wyzwanie. Może nawet jakiś program telewizyjny z tego wyjdzie. Kto wie, mnie to by bardzo interesowało. Takie mieszkania wiem jak się czyści, mam prezencję, młoda jeszcze jestem, szóstka dzieci, to kolejnych nie będę już chciała. Raz jak powiedziałam szefowi, że chcę prowadzić kursy na sprzątania mieszkania to mnie bardzo pochwalił. Powiedział, że takie szkolenia to zupełna nowość w Bydgoszczy i każdy chętnie pójdzie na profesjonalne szkolenie na którym dowiemy się jak się sprząta mieszkania. Fantastycznie się czuć taką wyróżnioną, a mój świętej pamięci mąż mówił, że te mieszkania sprzątam jak wróżka za pomocą dotknięcia czarodziejskiej różdżki. To mi się bardzo podobało i chodziłam sprzątać mieszkania całej jego rodzinie, którą ukochałam jakby była moja.

Swojej nie pamiętam, bo jestem notoryczną zapominalską, ale czasami sobie przypomnę i potem jest wszystko dobrze. Oto jest dobre.