Mój nowy rower szosowy

Jakiś czas temu zdecydowałam się przerzucić z prostego roweru miejskiego na rower szosowy. Mój chłopak ma rower szosowy i jeździ się nim o wiele wygodniej w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Mój stary rower miał już dobrych siedem lat, a więc i tak nadszedł już czas na to by go wymienić, chociaż oczywiście przez te wszystkie lata sprawdzał się bardzo dobrze, bo był to solidny sprzęt.

Nowy rower spełnia wszystkie moje wymagania

rower szosowy damskiPodjęcie decyzji o tym jaki rower kupić zajęło mi trochę czasu. Zastanawiałam się czy kupić sobie rower szosowy damski używany na jakiejś aukcji, czy może jednak powinnam zainwestować więcej i od razu kupić nowy sprzęt wysokiej jakości. Porozmawiałam na ten temat z moich chłopakiem i stwierdził, że lepiej nie ryzykować i kupić nowy rower w sklepie. W ten sposób chociaż wydam więcej pieniędzy to jednak będę mieć pewność, że jest to bezpieczny sprzęt. Do sklepu wybrałam się z chłopakiem, tak by mógł mi on mi doradzić. Rower szosowy wybieraliśmy dość długo, ale w końcu udało nam się znaleźć model, który miał świetne właściwości, dobrą cenę i podobał mi się z wyglądu. Rower, na który się zdecydowałam jest bardzo lekki, a mimo tego niesamowicie solidny, co jest jedną z jego wielu zalet. To, co bardzo mi się też podoba to bardzo fajne hamulce, które działają bez problemowo, a kontrola hamowania jest bardzo prosta i skuteczna.

Jestem zadowolona z tego, że posłuchałam swojego chłopaka i zainwestowałam od razu w nowy rower szosowy. Cieszę się też, że pomógł mi on wybrać tak świetny model roweru, na którym jazda to po prostu czysta przyjemność. Myślę, że kupno tego roweru to była bardzo dobra inwestycja – rower jest komfortowy w czasie jazdy, a oprócz tego bardzo podoba mi się też jego dizajn, co dla mnie jest też bardzo ważną sprawą.