materiały reklamowe

Materiały reklamowe pomysłem na biznes

Mam na imię Ela. Jestem główną księgową w firmie. Firma jest spora i odpowiadamy za duży teren. Pracuję w niej już od dziesięciu lat. Jestem trochę znudzona tą pracą. Co dziennie te same twarze. Robię to samo, czuję jakbym stała w miejscu.

Materiały reklamowe z Torunia były profesjonalne

materiały reklamowe Mam trzydzieści dwa lata i chyba nadszedł czas na zmiany. Kiedyś pracowałam a agencji reklamy. Ta praca dawała mi dużo energii. Wszystko zależy od zleceń. To nie jest raca pewna. Mi się zamarzyło mieszkanie w miejscowości Toruń. Musiałam wziąć kredyt. Rodzice mieszkali w miejscowości Bydgoszcz i często mnie odwiedzali. Zawsze wspierali mnie w każdej sytuacji. Powiedziałam im, że chciałabym coś zmienić. Chciałabym żeby moje życie się zmieniło. Tata zaproponował żebym otworzyła sobie jakąś firmę. Do tej pory o tym nie myślała. Poczytałam trochę magazynów. Szukałam pomysłu i ostatecznie zdecydowałam się na agencje. Agencja reklamy stwierdziłam, ze to coś dla mnie. Miałam doświadczenie w różnych programach komputerowych. Studiowałam informatykę i lubiłam takie rzeczy. Postanawiałam poszukać lokal i ludzi. Na początku nie chciałam się zwalniać bo nie wiedziałam czy moja firma znajdzie klientów i utrzyma się na rynku. Agencja reklamy ruszyła w czerwcu. Dostaliśmy pierwsze zlecenie. Materiały reklamowe miały być skierowane do rodziców. Akcja miała na celu przekonanie rodziców aby więcej czasu spędzali ze swoimi pociechami. Ja pomagałam tworzyć ulotki. Reklama miała pojawić się w telewizji i w prasie. Moi pracownicy spędzili dużo czasu aby materiały reklamowe z Torunia były bardzo profesjonalne.

Moja agencja reklamy działa już rok, zwolniłam się z poprzedniej firmy i całkowicie poświęcam mojej działalności gospodarczej. Mamy dużo zleceń i sporo zadowolonych klientów. Właśnie dostaliśmy kolejne zlecenie.