wynajem namiotów

Mama prowadzi wynajem namiotów

Moja mama prowadzi swoją firmę. Jest na rynku już trzy lata. Kiedyś oglądała w telewizji program o wynajmowaniu namiotów firmom i postanowiła ten pomysł na biznes przenieść na nasz rynek. Na początku prowadziła firmę w naszym garażu.

Najlepszy wynajem namiotów cieszy się zainteresowaniem

wynajem namiotówMamy duży dom z dwoma garażami. Jeden tylko był używany, więc drugi zaadoptowała na swoja firmę. Zakupiła kilka namiotów i ogłoszenie o rozpoczęciu działalności umieściła w gazecie i internecie. Początki nie były łatwe. Ludzie chętniej zaczęli wynajmować namioty po około roku. Moja mama generalnie nie musiała pracować. Tata jest budowlańcem i ma swoją firmę. Zarabia duże pieniądze. Mama jednak nie chciała być cały czas na jego utrzymaniu i chciała żeby w jej życiu działo się cos dodatkowego poza domem. Tata zainwestował w namioty, żeby mamie pomóc. Mama oferowała wynajem hal namiotowych. Firmy na początku przyzwyczajały się do oferowanych warunków. Teraz korzystają chętnie z tej formy. Wynajmują namioty na pewien czas. Namioty są dobrej jakości, wypożyczenie nie jest bardzo drogie. Wypożyczalnia namiotów na początku dogaduje wszystkie szczegóły i podpisuje umowę na wynajem. Najlepszy wynajem namiotów cieszy się w regionie coraz większym zainteresowaniem. Firma mojej mamy jest coraz bardziej znana. Mama musiała ostatnio poszukać innego lokalu. Większego ponieważ zatrudniła dodatkowego pracownika. Potrzebowała także większego magazynu na wszystkie namioty. Mama oferuje także wynajem namiotów weselnych. To jest nowość w ofercie ale mama już ma zapisy na trzy miesiące wakacyjne.

Mama wiedziała, że to będzie dobra inwestycja bo coraz więcej par decyduje się na ślub w plenerze. Sale są bardzo drogie a jak ktoś ma trochę swojej ziemi to jest dobry pomysł a ślub jest niezapomniany. jestem dumny z mojej mamy.