Magia świec

Obecne trendy w aranżacji mieszkań to retro meble i oczywiście styl skandynawski. Bardzo modne są też przestronne pomieszczenia, których ściany najczęściej są białe, bądź bardzo jasne z prostym wyposażeniem. Takie wnętrza mogą jednak wyglądać zbyt sterylnie, więc bardzo ważne jest to by zadbać w nich o dodatki.

Wyjątkowy design świec Lene Bjerre

świece lene bjerreWybierając dodatki do takich pomieszczeń musimy pamiętać by nie przesadzić – w końcu chcemy by mieszkanie zachowało swój świeży, prosty styl. Kupując dodatki postawmy na jednokolorowe materiały, a tylko gdzieniegdzie dodajmy jakiś wzór. Najlepszymi dodatkami będą oczywiście poduszki, stylowe zasłony, lustra czy też bukiety sztucznych kwiatów. Warto przyjrzeć się też ozdobnym świecom np. z firmy Lene Bjerre. Świece Lene Bjerre wyróżniają się swoim niecodziennym designem. W ofercie znaleźć można znaleźć zarówno świece zarówno delikatne, jak i te ozdobne. Do klasycznego wnętrza na pewno pasowałyby świeczki, które wyglądają jakby w nich rzeźbiono. Są naprawdę piękne. Kiedy chcemy w jakiś sposób ozdobić i dodać trochę ciepłej atmosfery nowoczesnemu wnętrzu to można kupić świeczki LED w wielu różnych kolorach. Niektóre z nich wyglądają jak stylowe wazoniki. Świeczki te są do wyboru w różnych wariantach wielkościowych, więc można kupić kilka takich świec i zaaranżować je w ciekawą kompozycję.

To, jak wygląda nasze mieszkanie zależy tylko od nas i ma się ono podobać nam, a nie innym… Dlatego też, jeżeli żaden z modnych obecnie stylów aranżacji wnętrz niezbyt nam się podoba to nic. Nie trzeba zmieniać całego mieszkania dlatego, że np. meblościanki są już totalnie passé. Trzeba zachowywać zdrowy rozsądek i np. przemycić do swojego domu tylko te elementy aranżacji, które nam się podobają.