panele na podczerwień

Lustra i panele na podczerwień

W ostatnich kilku miesiącach bardzo zafascynowała mnie podczerwień. Tym tematem można powiedzieć, że zafascynowałem się niedawno. Do tej pory bardzo mnie interesowała technika podgrzewania. Interesowało mnie bardzo, jak są tworzone grzejniki na podczerwień i tego typu rzeczy.

Panele na podczerwień i inne nowinki

Niestety takich grzejników u siebie w domu nie panele na podczerwieńmam. U siebie w domu mam jedynie najzwyklejsze grzejniki łazienkowe dekoracyjne. Na takie podgrzewane mnie nie stać niestety. Sam na tyle interesowałem się tematem podgrzewania na tyle, że skonstruowałem sam dla siebie do domu lustra podgrzewane. Niby nic takiego, bo takie można kupić, jednakże ja się cieszę, że skonstruowałem je sam. Niby można pomyśleć, że podczerwień, to prosta rzecz, jednakże bardzo fascynuje mnie to jak to funkcjonuje, jak takie światło podczerwieni powstaje i w jakich dziedzinach ma zastosowania. Właśnie odnośnie zastosowania podczerwieni, to ostatnio wynalezione zostały panele grzewcze na podczerwień. Nie mam niestety takich u siebie. Jako, że jestem typem majsterkowicza i lubię różne rzeczy wymyślać i konstruować, to i tym razem próbowałem sam zrobić takie najlepsze panele na podczerwień. Niestety mi się to nie udało. Jednakże to, że mi się nie udało mnie absolutnie nie zniechęca, a nawet bardziej zachęca. Cały czas czytam o podczerwieni, staram się w tym temacie bardzo zagłębiać i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się stworzyć coś związanego z podczerwienią. Nie jestem jakimś wielki naukowcem, czy coś. Nie skończyłem również studiów związanych z technologią. Można powiedzieć, że jestem samoukiem.

Żałuję bardzo, że nie poszedłem na studia związane właśnie z takim tworzeniem, wymyślaniem nowych rzeczy, jednakże po prostu jak widać nie było mi to dane. Nie stworzę nic nadzwyczajnego w życiu, ale nawet swoje małe wynalazki bardzo mnie cieszą.