Łózko dla małych dzieci

Rodzice często inwestują w lepszej jakość produkty dla dzieci. W wyprawce musi znaleźć się dużo rzeczy. Większość z nich możemy odkupić od innych rodziców lub zostawić dla kolejnego potomstwa. Do takich należy łóżeczko oraz wózek szczególnie głęboki. Dlatego też warto kupować takie rzeczy znanych producentów, którzy produkują najlepszej jakości akcesoria dziecięce.

Łóżeczko z baldachimem dla dzieci

białe łóżeczko dla niemowlątKlasyczne białe łóżeczko dla niemowląt ma trzy poziomy ułożenia dna. Najwyższy jest oczywiście przeznaczony dla niemowlaka do kilku miesięcy życia. Najniższy dla dziecka samodzielnie wstającego z pozycji leżącej, tak by jego użytkowanie było bezpieczne. Dodatkowo zazwyczaj klasyczne łóżeczko ma dwa wyjmowane szczebelki. Większość posiada szufladę na prowadnicach rolkowych, do tego na górze mamy płytę HDF zakrywającą górną powierzchnię szuflady. Przy wysuwaniu szuflady płyta pozostaje pod łóżeczkiem a po wsunięciu zakrywa wszystkie rzeczy znajdujące się w skrzyni. Wszystkie krawędzie w łóżeczku są zaokrąglone dzięki czemu dziecko jest bezpieczne. W zestawie dwie osłonki zabezpieczające boki łóżeczka. Łóżeczka niemowlęce dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu. W zestawie niektórych łóżeczek dołączona jest dodatkowa barierka pozwalająca zamienić łóżeczko w tapczanik.

Rodzice zawsze dbają o swoje dzieci. W tym celu kupują dobrej jakości produkty dla dzieci. Najczęściej tworzą dla swojego pierwszego dziecka przepiękny pokój z ładnymi i nowoczesnymi mebelkami. Każdy rodzic chciałby mieć ładną przestrzeń dla swojego dziecka. Dlatego fajnie kupować łóżeczko z szufladą, które pełni funkcję przechowywania. Łóżeczko z szufladą to koszt około 500 złotych. Do tego trzeba dokupić dobrej jakości materac z gryki i kokosu.