lampy podłogowe

Lampy podłogowe a praca projektanta wnętrz

Zajmuję się aranżacją wnętrz i działam na własną rękę. Klienci sami się do mnie zgłaszają, ponieważ wiedzą, że jestem świetnym fachowcem i mam doskonały gust. Nie ma pomieszczenia, które bym zaprojektował i nie spełniłoby oczekiwań klienta. Jestem po prostu doskonały.

Każdy klient chce, aby lampy pasowały do wnętrza

lampy podłogoweOstatnio dostałem zlecenia od właściciela restauracji, który chciał dokonać znacznych zmian w swoim lokalu, co miało na celu przyciągnięcie więcej klientów. Chętnie podjąłem się zadania, które wydało mi się szalenie interesujące. Pojechałem na miejsce, by sprawdzić jak wygląda wystrój i jakie zmiany powinienem wprowadzić. W holu były po obu stronach zamontowane kinkiety, które ładnie się prezentowały. Lampy sufitowe były również doskonałe, dlatego uznałem, że nie będę ich zmieniał. Wystarczy zmienić tapety na jaśniejsze i kupić nową sofę. Reszta jest idealna. W jednej z sal zauważyłem, że są lampy stołowe, które doskonale zostały dopasowane do wielkości stolików. Stoliki pozostawię bez zmian. Wszędzie były lampy klasyczne, które nadawały niesamowitego klimatu i już wiedziałem, że jeśli chodzi o oświetlenie to nie będę miał tutaj zbyt dużo pracy. W łazienkach zauważyłem równie dobrze dobrane lampy podłogowe i również były tam kinkiety, które także pięknie pasowały. Pod lupę wezmę ściany, meble i okna, ponieważ okna wymagają mojego nakładu pracy. W kuchni są zamontowane lampy nowoczesne, które dają doskonałe światło i w kuchni nie będę również miał co robić. W sali głównej trzeba zainwestować w nowe zasłony. Te, które są teraz założone są zbyt ciężkie a trzeba temu miejscu dodać lekkości.

Wtedy pomieszczenie będzie wyglądało dużo lepiej a lampy stołowe nabiorą więcej blasku. Miałem już mnóstwo pomysłów na aranżację tego miejsca. Od razu zabrałem się do pracy.

Więcej o atrakcyjnych lampach www.multilampy.pl