Ładny bawełniany stanik dla matek karmiących

Moja bardzo dobra koleżanka ma dwójkę dzieci. Właśnie niedawno na siat przyszła jej młodsza córeczka. Pierwszej córki praktycznie nie karmiła piersią. Po prostu mała miała różnego rodzaju alergię. Nie spodziewała się więc, że będzie karmiła drugą córkę.

Nowy bawełniany stanik dla matek karmiących

bawełniany stanik dla matek karmiącychJednak tym razem wszystko poszło naprawdę dobrze i naturalnie. Mała praktycznie od razu była karmiona piersią i tak już zostało. Koleżanka tak nie spodziewała się tego, że nie miała nawet specjalnej bielizny do karmienia. Wiadomo, że jakiś krótki czas może chodzić w normalnym staniku w takim, w którym chodziła podczas ciąży. Jednak to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę. Dlatego też wybrała się do sklepu gdzie była sprzedawana bielizna dla matek karmiących. I tam pani poleciła jej bawełniany stanik dla matek karmiących bo ważne jest żeby przynajmniej w tym pierwszym okresie karmienia wszystko co dotyka skóry było naturalne. Zresztą chcąc czy nie chcąc dziecko także ma kontakt z takim materiałem.Dlatego też musi być on miękki i naprawdę najwyższej jakości. Koleżanka gdy założyła ten stanik bawełniany poczuła się naprawdę bardzo komfortowo. I w sumie kupiła sobie dwa takie staniki. Pani powiedziała, że z czasem będzie mogła zacząć wybierać biustonosze o innych kształtach. Jednak ten, który kupiła jest po prostu najlepszy na sam początek. Koleżanka zresztą z tego co mi mówiła to jej zdaniem ten stanik jest naprawdę bardzo ładny. 

I podoba jej się po prostu wizualnie. Stanik ten nie był może najtańszy. Ale jednak za wysoką jakość trzeba zapłacić więcej. Zresztą tu chodzi o komfort zarówno mamy jak i maluszka karmionego. Ja gdy byłam w ciąży także inwestowałam w dobrej jakości rzeczy i w tym oczywiście bieliznę. Gdy karmiłam także miałam specjalny stanik.