balustrady

Ładne balustrady na balkon

Wraz z żoną kilka lat temu zdecydowaliśmy się na to, że wybudujemy sobie swój własny dom. Dotychczas mieszkaliśmy w co prawda dużym mieszkaniu w przepięknym mieście, jakim bez wątpienia jest Gdynia, jednakże marzył nam się od samego początku gdzieś za miastem.

Balustrady z Gdyni w naszym domu

balustradyNa szczęście województwo pomorskie oferuje działki pod budowę domu w dość korzystnej cenie, także mogliśmy pozwolić sobie na zakup działko budowlanej i rozpoczęcie budowy naszego wymarzonego domu. Budowa domu, jak wiadomo jest procesem długotrwałym, także trwało kilka długich lat, zanim ten dom wybudowaliśmy. Generalnie rzecz biorąc dom jest prawie gotowy, tylko zostało jeszcze zamontować ładne balustrady z Gdyni na balkonach. Na początku muszę szczerze przyznać, że nie mogliśmy się zdecydować, jakie balustrady będą najlepsze na te nasze balkony. Znajomi na samym początku polecali nam, żebyśmy zamontowali u siebie balustrady systemowe. Jednakże zaczynałem czytać na ten temat wiele informacji na internecie i wyczytałem, że niekiedy te systemy balustrad mogą szwankować. Zniechęciło nas to, dlatego postanowiliśmy z tego typu balustrad definitywnie zrezygnować. Koniec końców zdecydowaliśmy się na balustrady całoszklane i myślę, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Właśnie dwa tygodnie temu wraz z moim bardzo dobrym kolegą przez weekend montowaliśmy te balustrady i wyszło naprawdę fajnie. Efekt podoba się zarówno mnie, jak i mojej żonie, a to jest przecież najważniejsze. Także bardzo dobrze, że właśnie na te balustrady się zdecydowaliśmy.

Jeszcze zostało nam kilka wykończeni w środku naszego wymarzonego domu, ale myślimy wraz z żoną, że już na zimę tego roku uda nam się do tego domu wprowadzić. Oboje już nie możemy się bardzo doczekać tego dnia, bo przecież czekaliśmy na to kilka lat.