Kubki jednorazowe w kolorach tęczy

 

Moja córka miała wyprawiała niedawno swoje pierwsze urodziny dla dzieciaków z klasy. Właściwie należałoby powiedzieć, że to ja jej wyprawiałam, bo przecież musiałam większość sama przygotować. Córa jedynie pomagała mi w prostych czynnościach.

Kubki jednorazowe do wykorzystania w domu

kolorowe kubki jednorazoweUrodziny robiliśmy w domu, choć to teraz już podobno niemodne i większość dzieci obchodzi urodziny na sali zabaw. Nie każdego jednak na to stać i my należymy właśnie do tej grupy, która nie może sobie na to pozwolić. Postanowiliśmy więc zrobić Zośce najlepszą imprezę, jaką świat widział, ale w domu. Myślę, że udało nam się zachwycić dzieciaki. Nie nudziły się ani przez minutę. Musieliśmy jednak przez dłuższy czas posiedzieć nad tym z mężem i powymyślać różne zabawy. Jesteśmy dość kreatywni, a poza tym korzystaliśmy z pomocy Internetu, więc daliśmy radę. Druga sprawa to był zakup różnych potrzebnych produktów, rozpoczynając od kubków i talerzyków jednorazowych (nie chcieliśmy mieć potem nie wiadomo ile zmywania, a poza tym uznaliśmy, że naczynia z ładnym wzorkiem będą dla dzieci nawet lepsze), a na torcie kończąc. Szybko udało się nam znaleźć piękne, kolorowe kubki jednorazowe. Dzieci były nimi zachwycone, a niektóre nawet pytały się czy mogą sobie swój kubek wziąć do domu. Jeśli rodzice się zgodzili, oczywiście, my też nie mieliśmy nic przeciwko. Staraliśmy się wszystko ze sobą zgrać, aby było jak najlepiej. Torcik był ładny i smaczny. Poza tym zdrowe przekąski, aby mamy nie miały nam za złe, że karmimy ich dzieci chipsami. Poza tym zestaw sprawdzonych w dziecięcym świecie zabaw i prawie byliśmy gotowi.

Zajęło nam to mnóstwo czasu, ale było warto. Własnoręcznie zrobiliśmy nawet dekoracje i tutaj moja córa bardzo się zaangażowała. Z tatą robiła piękne łańcuchy i dmuchała baloniki do powieszenia na żyrandolu.