Krem Alphanova Bebe

 

Na rynku znajdziemy wielu producentów kosmetyków z filtrami ochronnymi, jednak nie każdy zasługuje na uwagę. Nie jest łatwo znaleźć dobry krem przeciwsłoneczny z naturalnym składem i w atrakcyjnej cenie, bo wybór jest bardzo duży.

Jakie filtry mają kosmetyki firmy Alphanova?

alphanova bebeSkuteczna ochrona przeciwsłoneczna powinna przede wszystkim  być dopasowana do fototypu skóry. Osoby z jasną karnacja i wrażliwą cerą, powinny korzystać z najwyższych filtrów, ponieważ ich skóra jest podatna na podrażnienia i poparzenia. Firma Alphanova Bebe ma w swojej ofercie kosmetyki z filtrami przeciwsłonecznymi od trzydziestu pięciu do pięćdziesięciu. Jeżeli na naszej skórze pojawiają się jakiekolwiek podrażnienia lub poparzenia, to najlepiej słońca unikać, a jeżeli wychodzimy z domu, to stosować filtr pięćdziesiątkę. Tylko tak wysoka ochrona jest w stanie nas zabezpieczyć przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego. Firma Alphanova posiada w swojej ofercie kosmetyki przeciwsłoneczne w formie klasycznych kremów, mleczek, olejków, sprayów i  żeli. Żeby kosmetyk właściwie chronił naszą skórę, trzeba go nałożyć na skórę przynajmniej dziesięć – piętnaście minut przed ekspozycją na słońce, ponieważ dopiero wtedy uaktywnia się całe jego moc ochronna. Zaletą produktów tej marki, są naturalne składy kosmetyków, co dość rzadko się zdarza w tym segmencie produktów. Są hipoalergiczne, mają lekką konsystencję, która się nie klei, nie pozostawia tłustych śladów na skórze i szybko się wchłania.

Produkty marki Alphanova są polecane szczególnie dzieciom i osobom z wrażliwą skórą. Nie uczulają i dodatkowo są wodoodporne, więc można je zabrać  na wakacje nad morze, bez obawy o ochronę naszej skóry. Najczęściej możemy je kupić w aptekach i dobrych drogeriach.