kamerzysta

Komunia święta córeczki i najlepszy kamerzysta

Dla mojej córki zbliżało się bardzo ważne wydarzenie- jej pierwsza komunia święta. Bardzo się denerwowała, bo obawiała się, że zapomni wierszyka, lub nie będzie wiedziała kiedy wstać. Uspokajałam ją, że nie ma się co przejmować.

Kamerzysta musi być obecny

kamerzysta Niestety, było wideofilmowanie które ją bardzo stresowało. Nie lubiła się pokazywać na filmach, a tu nie miała wyjścia. Na każdej komunii zawsze musi być najlepszy kamerzysta toruń, który wszystko uwiecznia. Dzieci w tym wieku zazwyczaj chętnie pozują do zdjęć, natomiast moja córka unikała aparatu jak ognia. Miała jakieś dziwne kompleksy i mówiła, że kamera ją pogrubia. No gdzie w tym wieku i jakieś pogrubianie. Nie można było jej tego wybić z głowy. Tłumaczyłam jej, że nawet jeśli filmowanie uchwyci jakąś jej pomyłkę, to za jakiś czas będzie się z tego śmiała, ale mówiła, że to będzie porażka na całej linii. Była perfekcjonistką, i zawsze nawet szlaczki w zeszycie robiła po kilka razy i zmazywała, jak wyjechała za linię. Takie dzieci mają wielki problem, bo cały czas chcą być idealne. Jej naprawdę niczego nie brakowało, i była śliczna, więc miałam pewność, że na nagraniu będzie wyglądała na równi ze wszystkimi jej koleżankami, a może nawet i lepiej. Nie chciała jednak słuchać, i całą noc przed komunią nie mogła zasnąć. Dałam jej melisę, jednak na niewiele się zdała. Później cały dzień była nieprzytomna. Tego dnia Toruń był niezwykle ładny i cały dzień według pogody miało świecić słońce. Niestety, moja córka po nieprzespanej nocy wyglądała na strasznie nieobecną.

Z jednej strony to dobrze, bo nie miała siły myśleć o tym, czy się pomyli, lub coś zrobi źle. Na całe szczęście, wszystko dobrze się udało, i jak już zszedł cały jej stres, to od razu zasnęła, wśród gości. Nikt nie miał jej tego za złe i bawiliśmy się dalej jak wstała.

Źródłem informacji była strona http://www.ptrweddings.pl