Kocie bezpieczeństwo na dachu

Każdy kto ma domowe zwierzę wie jak ważne jest jego bezpieczeństwo. Nie traktuję tego tekstu jako opisu sytuacji zwierząt hodowlanych na ubój czy stróżujących w gospodarstwach rolnych. Piszę tu o zwierzętach domowych, którym jeśli coś się stanie to oprócz szkód emocjonalnych dopadają nas też konsekwencje finansowe, a wiadomo przecież, że zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć.

Koty na dachu i ich bezpieczeństwo

nowoczesne dachy z WarkiPodparta wieloletnim zawodowym i prywatnym doświadczeniem oraz ogromną miłością do zwierząt domowych chciałam sprawdzić, co dla nich jest najbezpieczniejsze, a dla nas właścicieli najbardziej optymalne, w momencie gdy w rachubę wchodzi budowa lub zamiana domu lub samego dachu. Zwierzęta, o których tu pisze to oczywiście koty. Te uwielbiają dachy, niestety jest to miłość jednostronna. W ten sposób straciłam już sporo pieniędzy inwestując w rehabilitację mojego kochanego kocura, a i wiem, że Wam się to notorycznie przydarza. Ponieważ sama jestem na etapie zmiany domu sprawdziłam gdzie mogę zamówić nowoczesne, bezpieczne dachy. Wolę zainwestować raz , a porządnie w dach niż dwadzieścia razy w weterynarza. Posiadam sporo kotów, więc popytałam też o firmę, która robi nowoczesne dachy z Warki i bez problemu znalazłam to co trzeba. Bezpieczeństwo i nowoczesność są dla mnie najważniejsze – okazuje się, że są firmy, które potrafią to połączyć.

Drogie Panie, bo to Wy zazwyczaj oddajecie swoje serca czworonogom, ale też Panowie, bo i takich nie brakuje, jeśli zależy Wam na bezpieczeństwie Waszych mruczących milusińskich, a mieszkacie w domach i macie takie możliwości – zadbajcie o nie. Koty spędzają na dachach połowę swojego życia. Tam polują, tam wygrzewają się w słońcu. Czasami obcinamy im pazurki więc standardowa blacha i dachówka to ich wrogowie.