odżelazianie wody

Kłopoty z nieodżelazioną wodą

Cześć. Przepraszam najmocniej, że tak późno do was piszę, ale miałem dzisiaj sporo na głowie. Pomagałem mamie zamówić filtrowanie wody. Wiecie, że niedawno mama przeprowadziła się ze swoim nowym mężem do starego domu.

Odżelazianie wody – nowy pomysł mojej mamy

odżelazianie wodyWiadomo, że mama, nie była by moją mamą gdyby nie fakt, że coś jej nie gra, albo coś trzeba w tym starym domu zmienić. Ostatnimi czasy, mama zachwycała się, jakością wody w tym nowo kupionym domu, ( z którego, tylko przypomnę, dwa dni temu się wyprowadziła). Stwierdziła ona, że tam były zamontowane jakieś filtry, które miały za zadanie sprawne odżelazianie wody, czy też zmiękczanie wody, sam już do końca nie pamiętam, efekt jest jednak taki, że dzisiaj, to jak zwykle ja byłem odpowiedzialny za to całe uzdatnianie wody w nowym domy, bo jakżeby mogło być inaczej! Ja wiem, ja wiem, że obiecywałem, że ja już na mamę nie będę narzekać. Mama ma teraz ciężki czas i należy jej pomagać, jednak, dlaczego ona zawsze wyszukuje takie dziwaczne problemy. No powiedziecie mi, kto z was budzi się rano i zastanawia się nad czymś takim jak odżelazianie wody? No, kto? Moja mama oczywiście. Ja bardzo, naprawdę bardzo ją kocham, dlatego załatwię jej to zmiękczanie wody, czy jeszcze, co innego, zrobię dla niej wszystko, byleby była szczęśliwa. Wiem, że wy sami już macie dosyć tej karuzeli uczuć, która toczy się między mną a moją mamą. Jednak, ja muszę się gdzieś wygadać, muszę się oczyścić, żeby jakoś funkcjonować. Mama, jest teraz w słabej formie, nie mogę jej mówić, wprost co myślę.

 

Nie wiem, co ja bym bez was zrobił. Mój psycholog mówi, że jesteście, dla mnie formą terapii i wsparcia. Hm, może powinienem podpowiedzieć mojej mamie, żeby też zaczęła pisać, może wtedy jej się polepszy! Co, o tym myślicie, dajcie znać! Pozdrawiam, cześć!