projektowanie stron www w gdańsku

Klientka firmy projektującej strony www

Mam na imię Marlena i mieszkam razem z siostrą w Gdańsku. Mieszkanie mamy po rodzicach i mieści się ono w centrum Gdańska. Ja pracuje jako sprzedawca w markecie a moja siostra założyła własną działalność, którą prowadzi od kilku miesięcy. Siostra jest z wykształcenia kosmetyczką i założyła własny salon.

Projektowanie stron www się przyda

projektowanie stron www w gdańskuOstatnio jak rozmawiałyśmy przy kolacji zasugerowałam jej, żeby znalazła jakąś firmę, która robi projektowanie stron www w gdańsku, ponieważ ona się nigdzie nie ogłasza i ma niewiele klientek. Wyjaśniłam jej, że salony, które mają własne strony internetowe na pewno mają więcej klientek. W tych czasach to każdy przegląda strony internetowe, jeżeli szuka jakiejś usługi. Namówiłam ją, żeby przejrzała strony www bo na pewno tam znajdzie kogoś, kto świadczy usługi na tworzenie stron www i będzie mogła u niego złożyć zamówienie. Długo nie musiałam jej namawiać, ponieważ zaraz po kolacji przysiadła do komputera i zaczęła przeszukiwać strony internetowe w poszukiwaniu oferty na projektowanie stron www w sieci. Znalazła jedną firmę w Gdańsku i od razu napisała do nich e maila z propozycją współpracy. Następnego dnia z samego rana dostała odpowiedz. Miała przesłać do nich wszystkie niezbędne informacje, które powinny się znaleźć na jej stronie. Zaproponowano jej także umieszczenie reklamy w sieci, ponieważ są strony www, które od razu przekierują potencjalnych klientów do niej, jeżeli klikną w link z nazwą jej salonu. Siostra od razu zabrała się do pracy.

Tego samego dnia dostała propozycje na strony www i miała sobie wybrać najlepszy dla niej projekt. Strona powstała następnego dnia z rana i rzeczywiście rozdzwonił się telefon i siostra zapisała mnóstwo klientek na zabiegi. Od teraz będzie miała na pewno więcej pracy a o to przecież chodzi.