badanie pisma

Jestem grafologiem i otrzymuję zlecenie

W zeszłym tygodniu odezwała się do mnie jakaś młoda kobieta z prośbą o pomoc. Chodziło o testament po jej dziadku, ponieważ miała co do niego spore wątpliwości i uznała, że potrzebny będzie grafolog w tej sytuacji.

Zlecenie na badanie pisma

badanie pismaOczywiście przyjąłem to zlecenie, ponieważ dość lubię takie sprawy. Grafologia dla mnie to chleb powszedni i zawsze jak mam wykonać jakieś badanie pisma to robię to bardzo chętnie. Ta kobieta wydała mi się bardzo miła i taka też była. Uznałem, że koniecznie muszę jej pomóc. Jako grafolog mam również dobre przeczucia co do ludzi i potrafię ich wyczuć. Fakty jednak są najważniejsze. Kobieta dostarczyła mi wszystkie dokumenty, o które ją poprosiłem. Mogłem na ich podstawie wykonać precyzyjne badanie pisma i mieć pewność, czy testament jest w porządku. Grafologia jest bardzo przydatną dziedziną i wiele osób zgłasza się do mnie po pomoc. Wykonałem już każde zlecone badanie pisma i mogłem zająć się zleceniem dla klientki od razu. Przysiadłem do pracy jeszcze tego samego dnia, kiedy dostarczyła mi wszystkie dokumenty. Badanie pisma wykonuję zawsze w ciszy i nie lubię jak mi ktoś przeszkadza, dlatego bardzo często pracuję w zaciszu domowym. Mam tam odpowiednie warunki, których grafologia wymaga. Mój kolega, który również pracuje jako grafolog to też ceni sobie ciszę i spokój podczas pracy. Poznaliśmy się na studiach i dość często spotykamy. Połączyła nas grafologia, która jest naszą pasją. Często wymieniamy się informacjami oraz doświadczeniami. Dla mnie grafologia jest pasją i każde badanie pisma wykonuję z pełnym zaangażowaniem. Pewnie dlatego jako grafolog jestem tak bardzo ceniony.

Klientce zlecenie wykonałem w ciągu kilku dni i była ona zadowolona z efektów mojej pracy. Na pewno jeszcze będzie mnie komuś polecał.

Więcej o badaniach http://www.e-grafolog.pl/