zespół na wesele

Jakie piosenki najlepiej sprawdzą się na weselu?

Współczesny rynek muzyczny, został zdominowany przez muzykę pop. Jest ona dźwięczna, łatwo wpada w ucho i nosi nas do tańca. Piosenki, które wchodzą na rynek są coraz bardziej dziwne, oderwane od rzeczywistości i niestety zawierają coraz mniej tekstu. Ja bardzo wybiórczo przyswajam tą muzykę.

Ponadczasowe przeboje najlepiej zagra zespół na wesele

zespół na weseleMimo, że jestem młoda, nie do końca umiem zaakceptować to, jaką ścieżką podąża muzyka. Niegdyś każda piosenka miała cudowną melodię, którą aż chciało się nucić. Dziś o melodię bardzo trudno. Zdarza się, że cała piosenka składa się dwóch, trzech, a czasem nawet i z jednego zdania. Trudno wówczas ją nucić, lub chociaż do niej tańczyć. Człowiek na parkiecie nie do końca wie jak się zachować, gdy bezkonkurencyjny zespół na wesele – Warszawa gra jakąś najnowszą piosenkę. Tak naprawdę najlepiej umiemy się bawić przy ponadczasowych przebojach. Zazwyczaj są to piosenki kultowych piosenkarek i piosenkarzy, które jeszcze przez następne kilkadziesiąt lat, będą kochane i uwielbiane. Dziś niestety już się takiej muzyki nie tworzy, lub nie jest ona tak dobrze promowana. Sprzedaje się najlepiej to co my kupujemy, a widać wybieramy to co jest na rynku. Takimi ponadczasowymi przebojami, zawsze raczy nas zespół na wesele. Dlatego tak bardzo uwielbiam te uroczystości. Zbiera się cała rodzina, a zespół na wesele przygrywa skoczne kawałki. Czasem puści coś melancholijnego, a po chwili znów zabrzmi radośnie.

 

Dlatego gdy wybieramy zespół na wesele, powinniśmy zawsze spojrzeć czy ma swoim repertuarze największe przeboje. Taki swojski zespół znajdziemy nie tylko na wsi, ale i w wielkim mieście jak Łódź. Również Warszawa ma pełno artystów, którzy potrafią rozruszać nawet najbardziej zatwardziałe przypadki. Niektórzy z nich działają na ludzi tak, że nawet całe mazowieckie będzie się bawiło i cieszyło.