Jaką posiadam opinię o kursie przedłużania włosów?

Regularnie staram się korzystać z rozmaitych kursów, dzięki którym mogę oczekiwać podniesienia moich kwalifikacji, a co za tym idzie znacznie lepszej pozycji jeśli chodzi o rynek zawodowy. Dlatego też jakiś czas temu zdecydowałam się na przejście szkolenia dotyczącego przedłużania włosów, konkretnie chodzi o metodę kanapkową.

Czy warto przejść kurs z metody kanapkowej?

kurs na przedłużanie włosówDla osób niezaznajomionych z tematem nazwa tej metody może się wydać zabawna, jednak jestem pewna, że każda kobieta będzie zachwycona mogąc mieć tego typu doczepy. Zresztą potwierdza to wiele moich klientek. W ramach kursu mogłam dowiedzieć się jak skutecznie doczepić włosy tą metodą, jak sprawić, żeby wyglądały możliwie jak najbardziej naturalnie, a także wiele innych rzeczy. Przyznam szczerze, że zarówno teoria jak i praktyka okazały się w tym przypadku cenne, z czym bywają problemy na innych szkoleniach. Oczywiście była także mowa o dbaniu o włosy zarówno w ramach zabiegów jak i na dłuższą metę. Klientki, które pierwszy raz korzystają z metody kanapkowej powinny dowiedzieć się jak najwięcej o dalszej pielęgnacji, więc miałam o czym opowiadać. Z perspektywy czasu uważam, że kurs na przedłużanie włosów okazał się świetną inwestycją. Obecnie wiele kobiet szuka właśnie takich usług, a metoda kanapkowa okazała się strzałem w dziesiątkę. Niejeden raz słyszałam jak klientka dziwi się, że można przedłużyć włosy bez żadnych szkód dla swoich własnych włosów. Oczywiście konieczne są do tego pewne umiejętności. Dzięki dalszej praktyce zdołałam dobrze przyswoić wiedzę oraz zdolności nabyte na szkoleniu.

Jednak zanim pójdzie się na jakiekolwiek szkolenie warto sprawdzić czy naprawdę warto tam się udać. Najlepiej sprawdzić opinie dostępne w internecie, choć osobiście mam kilka koleżanek, które chodzą na różne kursy podobnie jak ja, więc wymieniamy się informacjami na ich temat. Pozwala to zaoszczędzić sporo pieniędzy.