taśmy pakowe

Jak zaczęłam sprzedawać taśmy pakowe w sklepie po rodzicach

Przejęłam sklep po rodzicach w którym mieli w zasadzie same opakowania. No to zacząłem kombinować ja mogę lepiej sprzedawać te opakowania kartonowe. Na samym początku przyszedł mi do głowy świetny pomysł, aby te opakowania kartonowe sprzedawać jako idealny materiał do budowy domków dla kota.

Taśmy pakowe na magazynie

taśmy pakoweSama mam w domu pięć kotów, a opakowania kartonowe to dla nich najlepsze miejsce na przesiadywanie. Widziałam, że w magazynie walały się taśmy pakowe jednostronne klejące i to całkiem w dobrym stanie. Ok, pomyślałam, taśmy pakowe zawsze się będą dobrze sprzedawały. Idzie zresztą świetny czas, w którym robi się prezenty, a taśmy pakowe, pozwolą na to aby te prezenty dodatkowo zabezpieczyć. Wystawiłam je tym szybciej na stronie internetowej. Kolejnym produktem w świetnym stanie jaki znalazłam u rodziców to były kartony fasonowe. Tutaj nie miałam większego problemu z pomysłem. Przecież kartony fasonowe to już gotowe produkty, pod specjalne opakowania na prezenty. Moje kartony fasonowe były w tak różnych rozmiarach, że mogłam je przygotować i od razu zaproponować konkretne produkty, do których będą pasowały. Rozglądałam się po sklepie uważnie i pozbierałam wszystkie woreczki strunowe jakie moi rodzice mieli. Z jednej strony te woreczki strunowe służyły do pakowania kolczyków i były za darmo, ale ja miałam inny pomysł. Postanowiłam te woreczki strunowe sprzedawać. A co, na pewno się znajdą kupcy. W każdym razie miałam jeszcze mnóstwo innych produktów na sprzedaż. Zakupiłam tylko na poczcie koperty bąbelkowe, bo muszę mieć coś w czym będę mogła wysyłać zakupiony towar.

A jakoś te wzmocnione koperty bąbelkowe dają większą gwarancję, niż zwykłe. Wiecie jak to jest, że koperty bąbelkowe wzbudzają zaufanie u nabywcy. W każdym razie takie miałam informacje i dobra.

Więcej na http://pakowacz.eu