Jak pozbyć się wąsika?

 

Problemy z wąsikiem potrafią zmienić się w bardzo duży kompleks. O ile niegdyś nie zwracało się raczej na niego uwagi tak teraz w dobie kultu idealnie gładkiego ciała, włoski te potrafią przysporzyć naprawdę wielu problemów zwłaszcza, że po nałożeniu makijażu stają się bardzo mocno widoczne. Możemy jednak skutecznie się ich pozbyć raz, a dobrze.

Sposób na wąsik

laserowe usuwanie wąsika w lublinieCo prawda w sklepach mamy kilka produktów do skutecznego pozbywania się wąsika. Niektóre kobiety wybierają do tego celu na przykład trymer, który co prawda jest bezbolesny, ale podobnie jak maszynka do golenia nie usuwa problemu na zbyt długo. Większość kobiet jednak z obawy przed tym, że włoski zaczną odrastać bardziej widoczne, decydują się na plastry. Jak wiemy stosowanie ich w tak delikatnym miejscu bywa niezwykle bolesne i nieprzyjemne, a koniec końców włoski i tak za jakiś czas znów się pojawią. Chcąc pozbyć się skutecznie problemu najlepszym na to sposobem jest laserowe usuwanie wąsika W Lublinie znajdziemy kliniki w których możemy poddać laserowej depilacji każdą partię naszego ciała, również tę tak delikatną, jaką jest skóra nad naszymi ustami. Jest to metoda będąca prawdziwą rewolucją na rynku ponieważ jako jedyna gwarantuje naprawdę trwałe efekty i jednocześnie jest pozbawiona wszystkich skutków ubocznych z jakimi borykamy się korzystając z drogeryjnych produktów przeznaczonych do depilacji.

Podczas zabiegu światło lasera dociera do mieszka włosowego. Jest to część włosa, która odpowiada za jego porost. Laser niszczy tę część tym samym sprawiając, że na początku włoski odrastają niezwykle słabe i bardzo szybko wypadają, a z biegiem czasu nie pojawiają się już w ogóle. Oczywiście warto pamiętać o tym, że dla uzyskania optymalnych rezultatów należy wykonać pełną, zalecaną dla nas serię zabiegów.