renault części

Jak moja córka zna się na częściach do renault

Oszalałem na punkcie swojej córki. W zasadzie, to zawsze jak to ojciec szaleję, ale teraz to mnie zagięła swoją wiedzą tak bardzo, że do teraz wstać nie mogę. Córę mam ładną i oko przyciąga, więc wziąłem ją na targi samochodowe, postoi przy stoisku, może ściągnie jakiegoś klienta.

Części do renault i imponująca wiedza

renault częściA tu się okazuje, że jak klient się pyta o części do samochodów renault, to ona płynnie mu opowiada. Stanąłem jak wryty i patrzę na nią. A ona konwersuje z takim jednym facetem, który jej mówi, że ma części do citroena, że takie a takie potrzebuje. A ta mu odpowiada, że jeśli chodzi o tanie części do renault to zawsze ma gwarancję najwyższej jakości. Zdziwiony odpowiada, skąd się tak zna na samochodach i na mechanice. Ona z rozbrajającym uśmiechem wskazuje na mnie i mówi, że po tatusiu ma taką wiedzę. Wstałem do tego interlokutora i mówię do niego, że to moja duma. Na co on pokazuje moje stanowisko i mówi, że to jest jego duma. Zupełnie zbity z tropu, zapytałem z kim mam przyjemność. Pan się uśmiechnął i stwierdził że jest szefem fabryki w której robi się części do renault i że jest zachwycony moim stoiskiem. Wymieniliśmy uściski dłoni, ale też wizytówki i dzięki tej znajomości będę miał najlepsze części od renault w kraju i to po konkurencyjnych cenach. A to dzięki wiedzy i urokowi mojej córki. Wracając spytałem się, skąd wie jakie to są części do citroena, skąd ma w ogóle pojęcie jakie renault części musi mieć w samochodach. Stwierdziła, że to ja ją zainspirowałem do poszerzania wiedzy na ten temat.

Nie dowierzałem jej, przecież w domu nie mówię nic na temat tego jakie citroen części posiada, czy jakie muszę zamówić części do renault do sklepu, czy hurtowni. Później, moja żona, wyjaśniła, że nie chodzi o części, a o mojego pracownika, no lubię faceta.