Jadę do klienta z środkami czystości

Jestem przedstawicielem handlowym już od kilkunastu lat. Mam ogromne doświadczenie w tej branży i wiem jak odpowiednio podejść do każdego klienta. Teraz dostałem nową bazę w innym województwie i czeka mnie dużo pracy z czego dość się cieszę.

Klient zainteresował się profesjonalnymi środkami czystości

profesjonalne środki czystości dla gastronomiiWiadomo, im więcej pracy tym więcej pieniędzy a mam wynagrodzenie prowizyjne, na którym bardzo mi zależy. Jak wykonam miesięczny plan to całkiem nieźle zarobię. Firma, w której pracuję sprzedaje profesjonalne środki czystości dla gastronomii i mamy bardzo atrakcyjne ceny. Wybór jest tak ogromny, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Dzięki współpracy w wieloma producentami mamy do zaoferowania dość dużo produktów. Nasze profesjonalne środki czystości dla gastronomii są niezastąpione w takiej branży i dlatego też z każdym miesiącem przybywa nam więcej klientów. W poniedziałek ruszyłem do Bydgoszczy. W tym mieście jeszcze nie pozyskiwałem klientów a jest dość duży rynek dla mnie i na pewno spiszę nie jedną umowę. Pierwszy klient, którego odwiedziłem posiada sieć restauracji. Nasze profesjonalne środki czystości dla gastronomii od razu go zainteresowały i zgodził się poświęcić mi czas na ich prezentację. To była udana wizyta, ponieważ wyjechałem z podpisaną umową współpracy. Jeżeli cały dzień będzie tak wyglądał, to jestem na wygranej pozycji. Praca handlowca bardzo mi odpowiada. Owszem, miałem mnóstwo szkoleń, które podwyższyły moje kwalifikacje, ale też mam naturalne zdolności do tej roboty.

Wizyta w Bydgoszczy była bardzo udana, ponieważ spisałem kilka umów współpracy. Z kilkoma klientami mam się jeszcze spotkać w późniejszym terminie, ponieważ chcą jeszcze przeanalizować naszą ofertę. Jestem pewien, że oddzwonią.