Idealny prezent dla niemowlaka

 

Parę tygodni temu po raz pierwszy zostałam babcią. Moja córka urodziła dość późno, bo w wieku 35 lat, więc moja wnuczka była przeze mnie niezwykle wyczekiwana. Tuż przed narodzinami wnuczki zrobiłam dla córki ogromny prezent z wieloma potrzebnymi rzeczami, m.in. becikiem niemowlęcym oraz ubrankami. Miałam ogromną przyjemność wybierając rzeczy dla mojej wnusi Marysi.

Becik to funkcjonalne akcesorium dla każdego niemowlaka

becik niemowlęcyWiedziałam, że chcę dać córce przydatny prezent. Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż np. zapas pieluch, ciuszków. Ja oprócz rzeczy tego typu do wyprawki kupiłam też rożek do spania. Kupiony przeze mnie becik niemowlęcy jest niezwykle miły w dotyku. Wybranie różka z odpowiedniego materiału było dla mnie priorytetem. Nie chciałam by delikatna skóra mojej wnuczki została podrażniona przez zbyt szorstki materiał. Wygląd becika był dla mnie sprawą drugorzędną, ale nie będę kłamać, że nie zwracałam w ogóle uwagi na to jak się on prezentuje. Znalazłam prześliczny becik, który zakończony był uszkami, przez co wygląda on jak płaska maskotka misia. Dostępne w sklepie wzory zachwyciły mnie, ale ostatecznie zdecydowałam się na rożek w kolorach morskich, w połączeniu z materiałem w różowo-błękitne kwiaty, którym został wyściełany becik od wewnątrz. Dzięki takiemu doborowi kolorów rożek idealnie pasuje do pokoju Marysi, który został urządzony w dość podobnej kolorystyce.

Jestem zachwycona tym jak piękne rzeczy można kupić teraz dla dzieci, zarówno tych starszych, jak i tych zupełnie malutkich. Cieszę się, że mogę rozpieszczać swoją pierwszą wnuczkę już od niemowlęcia. Wydaje mi się, że mojej córce też spodobał się becik, który kupiłam dla Marysi. Właściwie nie ma w tym nic dziwnego, w końcu mamy z córką podobny gust.