Idealne misie szumiące dla malucha

Problem trudności z zasypianiem małego dziecka zna każdy rodzic. Niezależnie czy jest to nasze pierwsze dziecko, czy kolejne doskonale wiemy, iż czasami trzeba wymyślać wiele metod na szybkie zaśnięcie malca, które często nie działają zbyt długo. Dlatego powstały misie szumiące marki Whisbear, które są świetną pomocą przy problemie z usypianiem malca.

Wybór misiów szumiących Whisbear

Miś szumiś whisbearKiedy nasze dziecko nie może zasnąć korzystamy z domowych metod jak włączanie suszarki, kranu, a także okapu w kuchni. Przez to spędzamy często kilka godzin w niewygodnej pozycji w kuchni albo łazience z dzieckiem na rękach, jednak nie jest to dla nas najprzyjemniejsze. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest Miś Szumiś Whisbear, który imituje odgłosy słyszalne przez dziecko wprost z brzucha matki. Te odgłosy pomocą malcowi wyciszyć się i zasnąć w komfortowy sposób. Kilka różnych trybów szumienia oraz aplikacja w telefonie pozwolą nam dostosować najlepsze opcje dla naszej pociechy nie wychodząc z drugiego pokoju. Warto też wspomnieć o tym, iż miś sam wyłącza się po około godzinie, dzięki czemu nie będziemy musieli iść do pokoju naszego dziecka, aby zrobić to własnoręcznie. To bardzo ważne, gdyż często wyciągając zabawkę z rąk dziecka możemy je obudzić niechcący. Jak możemy zauważyć szumiące misie są obecnym hitem w usypianiu dzieci, a potwierdzają to setki pozytywnych komentarzy rodziców, którzy korzystają z zadowoleniem z zabawki.

Wybór szumiącego misia marki Whisbear jest jedną z lepszych opcji dla naszego dziecka. To wszystko w związku z tym, iż zabawka wydaje szumy, które imitują dziecku odgłosy jakie słyszało będąc jeszcze w łonie matki. Za sprawą tego maluch się wyciszy, a my ze spokojem będziemy mogli spędzić przyjemny i cichy wieczór odpoczywając.