drzwi

Hurtownia z drzwiami każdego typu

Nazywam się Władysława i jestem właścicielką hurtowni, która mieści się w Białymstoku. Moje produkty są znane w całym województwie podlaskim z uwagi na dość szeroki asortyment. Moja hurtownia oferuje drzwi każdego typu.

Drzwi różnego rodzaju

drzwiPosiadam między innymi drzwi wahadłowe, drzwi rozwieralne, które są dostępne w największym wyborze. Mamy też drzwi przesuwne czy też drzwi składane. Nasze drzwi wykonane są z drewna, ale również posiadamy w ofercie drzwi, które są wykonane z materiałów drewnopodobnych. Nasza hurtownia oferuje najlepsze drzwi wejściowe. Jakiś czas temu producent, z którym współpracuję od dawno rozpoczął produkcję drzwi przeciwpożarowych oraz drzwi balkonowych. Oczywiście od razu złożyłam u niego zamówienie na wszystkie drzwi. Zawsze oferuję wszelkie możliwe produkty w sprzedaży i jestem na bieżąco z nowościami. Dzięki temu moja hurtownia jest tak bardzo znana w całym Białymstoku. Na początku miałam mały sklep, w którym sprzedawałam tylko drzwi wewnętrzne, ale z czasem moja firma nabrała rozpędu i teraz posiadam drzwi wszelkiego rodzaju. Moi pracownicy są doskonale wyszkoleni i znają wszystkie drzwi, jakie mamy w ofercie. Znana jest im dokładnie konstrukcja, wymiary czy zastosowanie wszystkich drzwi. Każdy klient, który chce kupić drzwi w mojej hurtowni uzyska wszelkich informacji na każde pytanie dotyczące naszych produktów. Niedawno postanowiłam zatrudnić dodatkowego pracownika, który będzie przeprowadzał montaż drzwi u klienta. Jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Zbadałam rynek potrzeb i utwierdziło mnie to w przekonaniu, że monter drzwi to doskonały pomysł. Przeprowadzamy montaż zakupionych u nas drzwi w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu nasi klienci bardzo chętnie decydują się na tę usługę. To była doskonała decyzja.

Dobre są drzwi firmy Askon z Białegostoku, ul. Kolejowa 19A