tkaniny poliestrowe

Hurtownia tkanin pomysłem na biznes

Nazywam się Honorata i mieszkam w Warszawie. Mam trzydzieści cztery lata i męża oraz dwójkę dzieci. Mój mąż jest hydraulikiem a ja do tej pory zajmowałam się domem oraz wychowywaniem dzieci. Ostatnio zdecydowałam, że czas zająć się sobą i uznałam, że rozpoczęcie własnej działalności będzie dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Hurtownia tkanin poliestrowych

tkaniny poliestrowePraca na etacie nie wchodziła w grę, dlatego od razu zaczęłam działać. Od zawsze interesowała mnie hurtownia tkanin, dlatego zdecydowałam, że właśnie otworzę tego typu firmę. Moja hurtownia tkanin będzie oferowała między innymi taśmy suwakowe, które będę kupowała od polskiego producenta. Chcę mieć także tkaniny pcv, które będą wykonane z najlepszych materiałów produkcyjnych. Moja hurtownia tkanin będzie oferowała również tkaniny nylonowe oraz naturalnie wszelkie wytrzymałe tkaniny poliestrowe. W zeszłym roku poznałam Juliusza, który jest właśnie producentem i oferuje między innymi taśmy suwakowe oraz wszelkie dostępne tkaniny i materiały. Skontaktowałam się z nim od razu, ażeby się spotkać oraz porozmawiać o moim pomyśle, który jest naprawdę genialny. Juliusz oczywiście bardzo optymistycznie zareagował na mój pomysł i zapewnił, że we wszystkim mi pomoże. Na początek dostanę taśmy suwakowe w cenie promocyjnej. Na tkaniny pcv oraz pozostałe tkaniny nylonowe oraz oczywiście tkaniny poliestrowe również otrzymam rabat. Byłam bardzo szczęśliwa i mój pomysł nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Julian polecił mi również lokal w centrum miasta, który jest do wynajęcia oraz idealnie nadaje się, ażeby powstała tam moja hurtownia tkanin.

Właściciel tego lokalu to jego znajomy, który na pewno wynajmie mi ten budynek za niższą cenę. Jestem szalenie zadowolona i już nie mogę się doczekać aż mój biznes zacznie funkcjonować.