buty robocze

Handlowiec sprzedaje buty robocze cofra

Moja siostra Elżbieta skończyła studia trzy miesiące temu. Właśnie wróciła z wakacji. Była za granicą na kursie języka angielskiego. Teraz szuka pracy. Ja jako jej starszy brat mam już nawet na jej pierwszą pracę pomysł. Kiedy jej nie było otworzyłem hurtownię z ubraniami BHP.

Sprzedawca musi mieć pojęcie o butach roboczych

buty roboczeJest to dobra praca. Firmy poszukują ubrać dla swoich pracowników. Ruch w interesie mam od początku. Zamawiam dobry towar, jest on najwyższej jakości. Udało mi się wynegocjować dobre ceny i klienci póki co są zadowoleni. Chciałbym żeby moja siostra została u mnie handlowcem. Siostra miałaby szukać nowych klientów. Nie tylko w naszym regionie ale także i poza nim. Moja siostra zna dobrze język angielski myślałem także o spróbowaniu poszukania klientów za granicą. Wysyłka mogłaby się odbywać kurierem. Przedstawiłem siostrze warunki zatrudnienia. Otrzymywałaby stałą stawkę godzinowa i premie od każdego klienta. Siostrze spodobał się ten pomysł. Ona jest bardzo rozgadana więc jestem pewnie, że sprawdzi się jako handlowiec. Musi oferować koszule flanelowe robocze nowym klientom. Kurtki robocze przeciwdeszczowe i nie tylko. Mamy duży wybór wśród ubrań. Odzież przeciwdeszczowa robocza jest teraz na czasie bo mamy jesień. Kombinezony jednorazowe dopiero muszę zamówić. Wytrzymałe buty robocze cofra to są najlepsze buty na rynku obecnie więc myślę, że siostra nie będzie miała problemu ze sprzedażą. Siostra dostała listę ubrań o których musi wiedzieć wszystko. Musi znać się na tym wtedy klienci mają pewność, że są fachowo obsługiwani.

Przed przystąpieniem do rozmów z klientami sprawdziłem jej wiedzę. Wypytałem o koszule flanelowe robocze a także o kurtki przeciwdeszczowe. siostra wszystko wiedziała. Po jednym dniu siostrze udało się namówić do współpracy dwóch klientów.