Grafiki odmieniające nudne wnętrza

W wakacje postanowiłam remontować mieszkanie. Znudziły mi się kolory na ścianach, a zwykłe płytki przestały budzić zachwyt. Moje wnętrza zaczęły powiewać nudą. Kilka lat patrzenia na te same elementy ozdobne, te same ściany pokryte tą samą farbą, te same płytki łazienkowe i kuchenne. Człowiek w końcu zaczyna mieć dość i postanawia coś zmienić. Pragnie czegoś nowego w swoim wnętrzu.

Praktyczne rozwiązanie w kuchni

grafika na szkleZaczęło się od łazienki, przez kuchnię i pozostałe pomieszczenia. To właśnie na wspomnianej kuchni chciałabym się skupić. Kuchnię miałam już mocno zużytą i nadgryzioną zębem czasu. Zielone ściany i róg pokryty czarnymi płytkami może i wyglądają nowocześnie, ale nie satysfakcjonują mnie w pełni. Możecie sobie wyobrazić moje wnętrze z opisanymi wcześniej ścianami i brązowymi, nowoczesnymi meblami. Nagle coś przestało do siebie pasować. Tylko jak szybko nadać wnętrzu nowoczesności i charakteru, posiadając przy tym niski budżet? Wyszukiwarki internetowe przyszły mi z pomocą i podsuwały różne rozwiązania, ale to jedno z nich wydawało mi się najbardziej praktyczne. Była to grafika na szkle. Mogłam wybrać dowolną grafikę, która została naniesiona na szkło o wymiarze, który również jak podałam. Wymiar mogłam podać dowolny, pasujący do mojego wnętrza. Tak, aby szkło zmieściło się pomiędzy szafkami. Grafika na szkle oferowała mi szybką odmianę mojej kuchni, pozwoliła nadać jej nowoczesny wymiar, a zarazem jest praktyczna. Teraz gotowanie nie przysparza mi kłopotów, ponieważ wszelkie zabrudzenia mogę z łatwością usunąć z takiej grafiki.

Wspomniany drobny element jest nowoczesny, stał się hitem i podbija rynek aranżacji wnętrz. Wystarczyło włożyć niewiele wysiłku, aby odmienić kuchnię, a zarazem pozostawić ją praktyczną i stylową! A montaż, zapytacie? Mili panowie, którzy dostarczali mi grafikę zostali również, aby ją zamontować, więc nie było żadnego problemu. Dowiedziałam się również, że takie rozwiązanie mogę zastosować w innych pomieszczeniach!