torby reklamowe

Gadżety reklamowe na szkolenia czyli torby reklamowe

Jako osoba, która w firmie zajmuje się marketingiem i reklamą mam naprawdę sporo pracy. Firma, w której pracuję zajmuje się hurtową sprzedażą materiałów do poligrafii.

Śląskie torby reklamowe do pakowania prezentów

torby reklamowe Z racji tego, że w dzisiejszych czasach coraz rzadziej używa się metody sitodruku coraz bardziej skupiamy się na klientach, którzy drukują poprzez metodę druku wielkoformatowego. Przynajmniej raz do roku, nasza firma stara się organizować dla naszych klientów różne szkolenia dotyczące materiałów, które sprzedajemy. Szkolenia są również powiązane z pokazem jak drukować na naszych materiałach. Szkolenia staramy się organizować za każdym razem w innym mieście, z racji tego, że mamy kilka oddziałów w Polsce. Najczęściej jednak szkolenia odbywają się w Łodzi żeby każdemu klientowi było wygodnie dojechać z każdego rejonu Polski. Oczywiście przed każdym szkoleniem wysyłane są zaproszenia stosunkowo wcześnie tak żeby nasi klienci mogli zarezerwować sobie termin. I trzeba przyznać, że za każdym razem nasze szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem i frekwencją. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od nas na zakończenie prezent. Prezenty te są pakowane w nasze torby reklamowe śląsk. Staramy się aby za każdym razem były to inne prezenty i lepsze torby papierowe. Na szczęście mamy tak cudownych klientów, z którymi możemy dogadać się w tym przypadku. Od jakiegoś czasu współpracujemy z jedną drukarnią z Łodzi, która wykonuje dla nas wszelkie gadżety reklamowe. I muszę przyznać, że jestem z ich usług bardzo zadowolona. Jak również odpowiada nam rozliczenie się z nimi. Jeszcze nigdy nie mieliśmy z nimi problemów.

Na pewno będziemy z nimi współpracować przez kolejne lata. Nawet na najbliższe szkolenie dla klientów to właśnie oni będą wykonywać dla nas gadżety reklamowe. I nie będę się musiała stresować, że coś pójdzie nie po mojej myśli.