blaty kuchenne drewniane

Firma remontowa szuka stolarza do wykonania blatów

Moja firma remontowa wykonuje wszystkie możliwe prace. Siedziba jest w Warszawie, skąd pochodzą wszyscy moi pracownicy. Ostatnio stwierdziłem, że warto się zająć czymś więcej i poza remontami oferować klientom jakieś dodatkowe usługi.

Potrzebuję stolarza do zrobienia blatów kuchennych

blaty kuchenne drewnianeBardzo często remontujemy mieszkania w blokach, które są przeznaczone na wynajem. Właściciel pyta mnie, czy zajmujemy się wystrojem i meblami, ale ja zawsze się wycofywałem. Skoro mogę na tym dodatkowo zarobić, to trzeba się za to zabrać. Będzie potrzebny mi jakiś dobry stolarz, który wykona blaty kuchenne drewniane czy jakieś stoły drewniane na zamówienie. Wtedy moje przedsiębiorstwo na pewno będzie otrzymywało więcej zleceń. W centrum Warszawy jest pracownia rzeźbiarska, która należy do mojego znajomego i na pewno będzie on w stanie mi kogoś polecić. Nie interesują mnie usługi stolarskie, ponieważ chcę, by ten stolarz był zatrudniony w moim przedsiębiorstwie. Łatwiej jest wtedy się rozliczać. Pojechałem do tego znajomego. Pracownia artystyczna mieści się w dość bogatej dzielnicy i jestem pewien, że znajomy zarabia na tym interesie spore pieniądze. Zapytałem go, czy u niego w środowisku jest jakiś dobry stolarz, który szuka zatrudnienia. Po chwili zastanowienia dodał, że naprzeciwko ulicy są usługi stolarskie, gdzie pracuje jego kuzyn, który rozgląda się za czymś bardziej ambitnym. Zapytałem czy wykona stoły drewniane na zamówienie oraz różne szafy i trwałe blaty kuchenne drewniane wykonywane w Warszawie. Znajomy potwierdził, że jest to doskonały stolarz i gdyby jego pracownia rzeźbiarska kogoś potrzebowała to nie mielibyśmy o czym rozmawiać.

Dostałem numer do jego kuzyna i się z nim skontaktowałem. Umówiliśmy się na spotkanie w piątek po jego pracy. Na pewno się dogadamy i nowe remonty będą już wykonywane kompleksowo.