sprzątanie biur

Firma od sprzątania biur pomysłem na biznes

Niedawno się przeprowadziłam z rodziną do Warszawy. Mój mąż jest dyrektorem handlowym w jednej z firm. Ja zdecydowałam się na rozpoczęcie własnej działalności. Doszłam do wniosku, że firma sprzątająca jest idealnym pomysłem na biznes.

Sprzątanie biur to doskonały pomysł

sprzątanie biurMogłabym zatrudnić pracowników, którzy odpowiadaliby za sprzątanie firm, których w Warszawie jest całe mnóstwo. Sprzątanie biur to doskonały pomysł i na pewno moja firma sprzątająca utrzyma się na Warszawskim ryku. Oferowałabym również mycie okien w biurowcach oraz oczywiście pranie wykładzin. Zaraz po powrocie męża z pracy podzieliłam się z nim swoim pomysłem. Potwierdził, że firma sprzątająca to doskonały pomysł i na początek mogłabym podjąć współpracę z jego firmą. Jest u nich jakaś firma sprzątająca, ale nie są do końca zadowoleni z ich usług. Postanowiłam, że firma sprzątająca to będzie mój biznes! Zatrudniłam kilkunastu pracowników i wystosowałam ofertę do męża firmy. Oczywiście odpowiedź była pozytywna. Na początek miałam przeprowadzić sprzątanie biur, więc wysłałam tam kilku pracowników, którzy przy okazji wykonali mycie okien oraz naturalnie pranie wykładzin, bo jak się okazało poprzednia firma sprzątająca tego nie robiła. Kiedy mąż wrócił z pracy powiedział, że szef jest bardzo zadowolony i chce ze mną podjąć współpracę na stałe. Pewnie mycie okien go przekonało, bo zostało wykonane na najwyższym poziomie. Ucieszyłam się i uznałam, że własna firma sprzątająca to był strzał w samo sedno. Wystosuję swoją ofertę na sprzątanie biur również do innych Warszawskich firm, które na pewno zechcą ze mną współpracować.

Sprzątanie firm będzie odbywało się na najwyższym poziomie, dzięki czemu zadbam o odpowiedni wizerunek mojej nowej w Warszawie firmy. Teraz będę mogła zarabiać własne pieniądze.

Więcej o sprzątaniu na stronie www.imsgrupa.pl