termometr elektroniczny

Elektroniczne sprzęty do kuchni

Lubię mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Zawsze stawiam „kropkę nad i”. Dlatego już od dawna wiedziałam, jak będzie wyglądała kuchnia w moim nowym domu. Oczywiście idealnie! Mój małżonek wiedział doskonale, ze dopóki kuchnia nie będzie w pełni gotowa, za nic w świecie nie wprowadzę się do naszego nowiutkiego domu.

Termometr elektroniczny – niezbędny w idealnej kuchni

termometr elektronicznyMogłam nie mieć mebli, płytek w łazience, a nawet paneli, ale kuchnia musiała być zrobiona na „tip top”. Istotne były dla mnie nie tylko meble kuchenne czy oświetlenie, ale również wszelkiego rodzaju dodatki: kosz z owocami stojący na blacie czy termometr elektroniczny. Moja kuchnia miała posiadać po prostu wszystko. O ile sprawa mebli, płytek i całego sprzętu do kuchni była już dawno załatwiona, to z kupnem wybranych dodatków miałam dość spory problem. Wilgotnościomierz, który sobie wybrałam, miał idealny kształt i rozmiar, ale był koloru szarego, a ja potrzebowałam zielony. Czujnik temperatury zamówiony miesiąc temu, do tej pory nie przyszedł, a kupiony wcześniej obrazek, który miał wisieć nad lodówką, teraz wcale tam nie pasował. Byłam wściekła, a mąż jeszcze bardziej, bo moje marudzenie opóźniało przeprowadzkę do nowo wybudowanego domu. Kłótniom nie było końca.

 

On swoje domowe biuro już dawno urządził po swojemu,miał tam wszystko, o czym zawsze marzył, a mnie jakoś nie potrafił zrozumieć. Z drugiej strony patrząc, miał jednak trochę racji. Po co płacić komuś za wynajem, skoro dom jest już gotowy do zamieszkania? Za oszczędzone pieniądze mogłabym przecież kupić sporo dodatków do kuchni.