Ekonomiczne ścianki tekstylne

Na polskim rynku, podobnie jak na światowym, istnieją firmy, dla których, by odpowiednio zaistnieć w branży, szczególnie ważne będzie pokazanie się na różnorodnych, branżowych targach i konferencjach. Aby było to możliwe i dana firma w korzystny sposób wyróżniła się na tle swojej konkurencji, ważne są akcesoria promocyjne, które przyciągną uwagę naszych odbiorców.

Wystawiennicze tekstylne ścianki

ścianki tekstylneJednym z rodzajów akcesoriów, które możemy zagospodarować jako przyciągający uwagę materiał promocyjny naszej firmy, bez wątpienia są ścianki tekstylne. Jest to produkt, który charakteryzuje się kilkoma cechami, które mogą okazać się dość istotne dla osób, które będą promowały naszą firmę. Po pierwsze, ścianka tekstylna składa się z elastycznej, zadrukowanej – zgodnie z naszym projektem – tkaniny, a także z aluminiowej konstrukcji. Dzięki temu produkt tego typu w swojej złożonej formie, zajmuje niezwykle niewiele miejsca podczas transportu, a jednocześnie charakteryzuje się łatwym mechanizmem składania konstrukcji w całość, do której nie potrzeba wielu osób ani żadnych dodatkowych umiejętności. Istotną kwestią na pewno okaże się też fakt, iż ze względu na zastosowanie trwałego druku na tkaninie, gdy tylko będzie taka potrzeba, bez większego problemu możemy prać materiał zawieszany na naszej ściance, nawet w pralce automatycznej. Ścianki tekstylne są tańszą alternatywą dla wykorzystywanych dotąd dość ścianek magnetycznych.

Kiedy szukamy pomysłu na to, w jaki sposób pokazać się na targach lub wystawach pokonferencyjnych, na pewno dobrym pomysłem będzie zamówienie i wykonanie ścianki tekstylnej, dzięki której nasze stoisko będzie dobrze widoczne nawet z pewnej odległości. Pamiętajmy o tym, by treść znajdująca się na ściance była czytelna i zachęcająca do odwiedzenia stoiska.