Eko gaz potrzebny od zaraz!

Autogaz to płynny gaz LPG stanowiący mieszaninę gazu propan-butan stosowany jako paliwo jest jako paliwo ekologiczne do napędu silników spalinowych. Ze względu na dobrą relacje ceny do benzyny eko gaz zyskał na popularności. Wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować Państwu nowoczesne rozwiązania energetyczne przy zachowaniu surowych zasad bezpieczeństwa zgodnie z przepisami prawa krajowego. 

Bardzo znany eko gaz z Czestochowy

eko gaz częstochowaJesteśmy dystrybutorem gazu na terenie Częstochowy. Firma działa jako lokalny dostawca gazu propan butan na terenie miasta Częstochwa, okolicznych miejscowościach oraz na szerszym obszarze. Gaz płynny zarówno propan butan jest produktem znanym i rozpoznawalnym na rynku oraz ceniony przez rzesze klientów jako bezpieczne źródło energii. Oferowany jest w butach posiada szerokie zastosowanie np. do celów komunalnych w gospodarstwach domowych, do celów grzewczych oraz do celów przemysłowych. Ponadto gaz płynny jest paliwem wykorzystywanym w przemysle np. do napędu urządzeń transportu bliskiego tzw. wózków widłowych. Eko gaz Częstochowa stosowany jest jako paliwo silnikowe dla podmiotów zajmujących się dystrybucją gazu płynnego (stacje LPG, stacje paliw płynnych). W trosce o najwyższą jakość dokładamy wszelkich starań, aby nasi partnerzy byli z nas zadowoleni. Przestrzeganie surowych zasad bezpieczeństwa przez wysoko przeszkolonych wykwalifikowany personel stanowi gwarancję właściwego postępowania w trakcie tankowania instalacji zbiornikowych z wykorzystaniem certyfikowanych urządzeń wydawczych (świadectwo legalizacji ponownej wydane przez właściwego Naczelnika Urzędu Miar) zainstalowanych w bardzo nowoczesnych pojazdach z przeznaczeniem do transportu oraz sprzedaży gazu płynnego LPG. 

W ramach współpracy oferujemy naszej klienteli wsparcie techniczne w zakresie serwisu stacji LPG(rewizje wewnętrznych zbiorników naziemnych i podziemnych naprawy dystrybutorów i pomp LPG, legalizacje dystruburatorów). Poza tym nasza prężnie rozwijająca się firma z Częstochowy przeszła gruntowną modernizację lini produkcyjnej przy wsparciu Europejskiejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.