montaż monitoringu

Dziewczyna zabiera się za montaż monitoringu

Dziesięć lat temu otworzyłam działalność gospodarczą. Postanowiłam zainwestować swoje pieniądze w sklep komputerowy. Każdy ze znajomych dziwił się. Mówili, że nie znam się na komputerach i na pewno mi się nie uda.

Montaż monitoringu i usługi komputerowe

montaż monitoringu Doradzali, żebym otworzyła sklep z ubraniami, torebkami lub butami. Ale ja sobie postanowiłam i zrobiłam po swojemu. Nie muszę się znać na komputerach żeby otworzyć sklep. Studiowałam zarządzanie biznesem. Wiem co trzeba zrobić żeby biznes utrzymał się na rynku. Miałam nadzieję że pięć lat nauki nie poszło na marne i będę mogła się wykazać swoją wiedzą w trakcie prowadzenia działalności. Sklep komputerowy poza nowym i używanym sprzętem i grami proponował także w różne dodatkowe usługi. Między innymi był to serwis komputerowy. Zatrudniłam specjalistę, który naprawiał zepsute komputery. Miał doświadczenie i potrafił postawić na nogi całkiem stary sprzęt. Była najlepszy w tej branży. Wprowadziliśmy także do naszej oferty pogotowie komputerowe. Klienci mogli do nas dzwonić z każdym problemem także po godzinach działalności sklepu. Ta kwestią zajmował się Marek, który był informatykiem od pięciu lat. Miał bogate doświadczenie i potrafił bardzo wiele zrobić. Przede wszystkim naprawiał komputery na miejscu po przybyciu do klienta. Czasem się nie udawało to zabierał komputer do sklepu i tam je naprawiał. Koszalin to jest spore miasto i w branży komputerowej jest spora konkurencja. Jest wiele sklepów dużo większych od naszego ale jednak klienci wybierali nasz sklep. Cenili nasze doświadczenie i nasze podejście do klientów. Do oferty chciałam także teraz wprowadzić montaż monitoringu w koszalinie.

Rozpoczęłam rozmowy z Bartkiem, który miałby się tym zajmować. To byłaby nasza dodatkowa działalność coraz bardziej poszukiwana na rynku.