blaty granitowe

Działka znajomych – granitowe blaty

Mam bardzo zamożnych znajomych. W sumie nie dość, że teraz świetnie zarabiają to tak naprawdę również pochodzą obydwoje z zamożnych rodzin. Chyba coś w tym jednak jest, że pieniądze się przyciągają. Ostatnio zaprosili mnie i męża na swoją nową działkę.

Zachwyciły mnie ich blaty granitowe

blaty granitoweDziałkę kupili nad jeziorem w bardzo spokojnej okolicy. W sumie bardzo chętnie tam pojechaliśmy. Pracujemy na co dzień i mieszkamy w Warszawie dlatego też przyda się na pewno nam wypad w jakieś spokojne miejsce. W sumie w województwie mazowieckim mało jest terenów zielonych gdzie można pojechać i odpocząć na łonie natury. Dlatego cieszyłam się bardzo, że znajomi kupili tą działkę. Po prostu co jakiś czas będzie można tam do nich pojechać. W sumie gdy zobaczyłam ta działkę byłam w szoku. Wiedziałam, że na pewno nie kupili jakiejś małej działeczki. Jednak nie spodziewałam się tam takiego domku. W sumie już przed domkiem były schody granitowe, które wiadomo nie należą do najtańszych. W sumie nie każdy kto posiada domek jednorodzinny ma takie schody z kamienia jakie znajomi mają przed domem. W środku domku był salonik z otwartą kuchnią. Kuchnia oczywiście także nowa i widać, że zrobiona na zamówienie. W kuchni były blaty granitowe w mazowieckim w pięknym ciemnym kolorze. W sumie te blaty granitowe w kuchni wyglądały na bardzo drogie. Takie ciemne blaty z kamienia były także w łazience. Łazienka była zresztą większa od tej, którą mam w domu. W sumie wszystko w tym domku było wykończone perfekcyjnie. Widać było, że znajomi włożyli tam naprawdę dużo pieniędzy.

W domku były trzy sypialnie. Można było w nim w sumie mieszkać cało rocznie. Zresztą znajomym zależało na tym by można było przyjechać tu i spędzić z przyjaciółmi cały weekend gdy zrobi się ciepło. Co mnie bardzo ucieszyło gdyż chyba zaliczaliśmy się do grona przyjaciół.