Dużo ciekawych naklejek w sklepie

 

Miałem dość nietypowe hobby jak na swój wiek, ale mi ono zdecydowanie odpowiadało. Otóż zbierałem naklejki i miałem ich cale mnóstwo. W mojej kolekcji znajdowały się nawet okazy z lat osiemdziesiątych, które nigdzie już nie były dostępne w sprzedaży. Posiadałem świetną kolekcję, z której byłem dumny.

Zakup sporej ilości naklejek o ciekawych wzorach

ciekawe naklejkiOstatnio dowiedziałem się, że w nowym centrum handlowym, które zostało otwarte niedawno był sklep z naklejkami. Powiedział mi o tym mój młodszy brat, który już był tam na zakupach. Uznałem, że warto przejść się do tego sklepu i zobaczyć czy były tam dostępne jakieś ciekawe naklejki, które mógłbym kupić. Kiedy już byłem na miejscu, to zauważyłem, że sklep był dość sporych rozmiarów. W środku było mnóstwo naklejek różnego rodzaju. Były takie z samochodami, motocyklami czy zespołami muzycznymi. W sklepie była cała masa ciekawych naklejek i wiedziałem, że kupię dla siebie coś interesującego. W sklepie spędziłem prawie godzinę czasu, bo rozglądałem się uważnie i nie chciałem, by żadna z ciekawych naklejek umknęła moje uwadze. Przy okazji kupiłem sobie nowy album, bo wybrałem tak dużą ilość naklejek, że nowy był mi potrzebny. Sprzedawca był nieco zaskoczony faktem, że kupowałem tak dużo naklejek, ale ja mu od razu wyjaśniłem, że zajmuję się ich kolekcją. Wtedy pokazał mi wyjątkowo ciekawe naklejki, które miał pod ladą. Były to naklejki z moimi ulubionymi bohaterami, które należały do edycji limitowanej. Musiałem więc i je zakupić.

Moja nowa kolekcja naklejek była okazała i interesująca. Kiedy odwiedził mnie kolega z klasy, to od razu mu się nimi pochwaliłem. Był pod ogromnym wrażeniem i stwierdził, że to moje hobby było nawet całkiem ciekawe. Może i on zacznie zbierać naklejki jak ja.