Dostawca mieszalników przemysłowych

Moja praca nie należy do najłatwiejszych, ale jest dobrze płatna i ją lubię. Prowadzę pojazdy specjalistyczne i pracuję dla przedsiębiorcy, który produkuje kolumny rektyfikacyjne. Każda dostawa wiąże się z zaangażowaniem całego zespołu i jest to dość skomplikowany proces.

Mieszalniki przemysłowe popularnym produktem

mieszalniki przemysłoweDostarczam mieszalniki przemysłowe, które są gotowe do użytku. Wystarczy tylko ich montaż. Zawsze mam jeden transport dziennie, ponieważ załadunek oraz przewóz zajmują wiele czasu. Jak już na przykład wyładowane zostaną przemysłowe wymienniki ciepła to wracam od razu na bazę i na ten dzień mam koniec pracy. Nie ma możliwości, żeby przewieść więcej niż jeden produkt. Nasza firma wykonuje spawanie tytanu i gotowe produkty dostarczam do naszych odbiorców. Posiadam prawo jazdy ze wszystkimi możliwymi kategoriami, dlatego mogłem sobie pozwolić na tego typu pracę. Nie jestem zwykłym dostawą. Muszę jeździć ostrożnie i dbać o wszystkie przemysłowe wymienniki ciepła, które wiozę. Są one oczywiście odpowiednio zabezpieczone, ale odpowiednia i bezpieczna jazda w tym przypadku jest bardzo wskazana. Nie wiele osób nadawałoby się do takiej pracy. Ja jestem doskonałym kierowcą i mam świadomość, że kolumny rektyfikacyjne wymagają nie lada ostrożności podczas transportu. Wiem, że doskonale wykonuję swoje obowiązki, ponieważ szef nie raz mnie chwalił. Czasami jestem wysyłany na halę i robię spawanie tytanu, ponieważ posiadam odpowiednie uprawnienia do tego celu.

 

Wtedy oczywiście zarabiam dużo więcej i mam podwójną stawkę za każdą godzinę pracy. Spawanie tytanu również nie należy to najprostszych prac, ale posiadam kwalifikacje i doświadczenie, dlatego dobrze sobie ze wszystkim radzę. Lubię swoją pracę i wiem, że na pewno tutaj zostanę już do końca. Nie potrzebuję zmian.

Mieszalniki przemysłowe w dobrej cenie zakupić można na stronie apakor.eu