Dostałem ofertę kupna taniego styropianu

 

Moja firma budowlana ostatnimi czasu przeżywała doskonały okres. Miałem mnóstwo zleceń i pełne ręce roboty. To był dla mnie jeden z najlepszych okresów od kiedy prowadziłem firmę. Ostatnio wpadło mi zlecenie na wyremontowanie bloków na jednym z osiedli.

Zakup styropianu w niskiej cenie

styropian z Wrocławia na elewacjęMusiałem zająć się elewacjami we wszystkich budynkach i dokonać ich ocieplenia. W branży to znałem właściwie wszystkich, ponieważ często podsuwaliśmy sobie namiary na firmy, z których warto było kupować materiały budowlane. Kiedy mój kolega po fachu dowiedział się o nowym zleceniu, które dostałem to od razu się ze mną skontaktował. Poinformował mnie, że miał namiary na tani styropian z Wrocławia na elewację i polecił mi jego zakup. On sam tylko od tej firmy go kupował i zawsze był zadowolony. Postanowiłem więc z tej oferty skorzystać i wziąłem namiary na tę firmę. Styropian mieli rzeczywiście w dość niskiej cenie i szybko sobie przeliczyłem ile oszczędności z tego wyciągnę. Kwota była znaczna i od razu zamówiłem u nich styropian. Warunek był tylko jeden. Musiałem go na własną rękę odebrać. Dysponowałem odpowiednimi pojazdami i to nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Po styropian pojechałem osobiście, bo zamierzałem się od razu na miejscu za wszystko rozliczyć i sprawdzić jakość tego styropianu. Kiedy już pojawiłem się w tej firmie to od razu poszedłem do kierownika. Pokazał mi styropian, który był dla mnie przygotowany i od razu zauważyłem, że był świetnej jakości. Zapłaciłem za wszystko od razu.

Elewację na wszystkich blokach wykonaliśmy należycie a styropian sprawdził się doskonale. Od tamtego czasu tylko z oferty tej firmy korzystałem, bo była najlepsza na rynku. Dobrze, że dostałem namiary na tę firmie, bo pewnie kupiłbym gdzie indziej.