tłumaczenia przysięgłe angielski

Dorabiam przy tłumaczeniach przysięgłych

Zawsze byłem świetny w językach obcych a ich nauka przychodziła mi bez trudu. Perfekcyjnie znam angielski, francuski, włoski czy niemiecki. Na studia pojechałem do Krakowa, gdyż tam mieszka mój ojciec, z którym planowałem zamieszkać na czas studiów.

Tłumaczenia przysięgłe moim codziennym zajęciem

tłumaczenia przysięgłe angielskiPoza tym w Krakowie są dość dobre uczelnie co miało znaczący wpływ na podjęcie takiej decyzji. Na studiach poznałem lektorkę języka angielskiego, której od razu zaimponowała moja wiedza. Uważała mnie za najlepszego ze studentów. Pewnego razu po zajęciach poprosiła, bym został dłużej, ponieważ chciała ze mną porozmawiać. Zapytała wtedy czy interesują mnie tłumaczenia przysięgłe, ponieważ szuka kogoś do pomocy a ja się do tego idealnie nadaję. Dla mnie profesjonalne tłumaczenia przysięgłe angielskiego w Krakowie to bardzo prosta sprawa, ponieważ nie raz to wykonywałem i wiem na czym to polega. Mam doświadczenie nawet jeśli chodzi o tłumaczenia techniczne z języka niemieckiego. Propozycja nauczycielki od razu mi się spodobała. Tłumaczenia przysięgłe są zdecydowanie na miarę moich możliwości a na dodatek dorobię sobie w czasie studiów. Zgodziłem się na tę współpracę i jeszcze tego samego dnia dostałem do zrobienia dwa tłumaczenia techniczne. Oba z języka niemieckiego. Uwinąłem się z tym w ciągu trzech dni co jeszcze bardziej zaimponowało mojej zleceniodawczyni. Od tamtego czasu, mimo iż już ukończyłem studia to cały czas wykonuję dla niej tłumaczenia przysięgłe i zarabiam na tym doskonałe pieniądze. Praca ta stała się moim głównym źródłem utrzymania. Kupiłem nawet swoją własną kawalerkę w centrum Krakowa i się całkowicie usamodzielniłem.

W przyszłości mam również wykonywać tłumaczenia techniczne. Wiem, że ta współpraca będzie trwała bardzo długo. Jestem świetny w tym co robię. Wyjazd do Krakowa był doskonałą decyzją.