Dobry zabieg kosmetyczny

 

Ostatnio skończyłam trzydzieści pięć lat. Z tej okazji koleżanki z pracy zrobiły dla mnie mała imprezę po pracy. Nie spodziewałam się tego. Zrobiły to pewnie dlatego bo jakoś tak bardzo przeżywałam to, że mam już tyle lat.Z okazji urodzin dostałam od koleżanek też prezent.

Mezoterapia w gabinecie kosmetycznym

bezpieczna mezoterapia w SzczecinieW ogóle nie spodziewałam się tego, że prócz tej imprezy która była dla mnie niespodzianką będą też jakieś prezenty. Dostałam od nich zaproszenie do kosmetyczki na zabieg mezoterapii. Moja siostra miała ten zabieg zrobiony jakiś czas temu i była bardzo zadowolona z efektów. Także pewnie w pracy powiedziałam, że chciałabym coś takiego sobie też zrobić po urodzinach. Byłam bardzo szczęśliwa, że dziewczyny o tym pamiętały i że tak się dla mnie postarały. Już następnego dnia pojechałam do kosmetyczki umówić się na zabieg. Z tego co przeczytałam w internecie to właśnie bezpieczna mezoterapia w Szczecinie najlepiej jest robione właśnie w tamtym gabinecie. Kosmetyczka zapisała mnie na zabieg po pracy. Po pracy od razu tam pojechałam żeby jak najszybciej mieć go zrobionego. Nie trwał on długo jednak było czuć działanie poszczególnych preparatów. Po zbiegu czułam, że twarz jest napięta. A przecież o taki efekt mi chodziło. Mezoterapia ma działanie długotrwałe bo jednak preparaty, które mają szansę wniknąć w głąb skóry działają jeszcze jakiś czas. Skóra po tym zabiegu na pewno jest też bardziej nawilżona i elastyczna. Byłam bardzo zadowolona z tego efektu.

Doszłam do wniosku, że będę musiała na takie zabiegi zacząć chodzić regularnie skoro działanie ich jest widoczne. Koleżanka w pracy następnego dnia poznały, że wyglądam inaczej i według nich oczywiście ubyło mi lat. Ja też się tak zresztą po tym zabiegu poczułam. Jestem też bardzo zadowolona z tego w jaki sposób zrobiła to  kosmetyczka.