Dobry i tani catering ze Szczecina

Gdy moja córka miała roczek chciałam zrobić jej urodziny w jakimś lokalu. Chciałam po prostu żeby te urodziny były wyjątkowe i żeby było można na nie zaprosić wiele osób. W sumie to tylko te pierwsze urodziny chciałam obchodzić tak hucznie.

Dobry catering ze Szczecina na urodziny córki

jedzenie szczecinMoja koleżanka ma salę, którą wypożycza na takie uroczystości. I mi obiecała się ją wypożyczyć trochę taniej niż normalnie. Tylko jeśli chodzi o jedzenie to trzeba już wszystko załatwić w swoim zakresie. I tak koleżanka powiedziała mi gdzie jest najlepszy catering w Szczecinie i do tego taki, który nie jest drogi. U niej na sali już nie raz ktoś zamawiał jedzenie właśnie od nich i zawsze goście byli zadowolone. Zadzwoniłam tam i okazało się, że mogę wybrać jedzenie, które tylko chcę oni mi je  dowiozą. Zaoferowali także kelnerkę, która by mogła gościom to jedzenie podawać. Uważam, że z tą kelnerką to też jest dobra opcja. Koleżanka powiedziała mi, że mają naprawdę dobre obiady i żebym najlepiej może pojechała tam na obiad i wtedy zadecyduje co chcę zamówić. I tak też zrobiłam. Zamówiłam na ten obiad swoje ulubione dania i okazały się być bardzo dobre. Smakowały tak jakby były przygotowane w domu. Jednak podanie było ich niezwykle eleganckie. Po tym pysznym obiedzie wiedziałam już, że na pewno zdecyduje się na tą firmę. I wybrałam danie, które wydały mi się najlepsze. Zapłaciłam też od razu zaliczkę a po przyjęciu mam zapłacić resztę.

Wcale nie wyszło dużo. Myślałam, że dużo więcej będzie mnie to kosztowało. Także było to dla mnie miłe zaskoczenia. A na przyjęciu urodzinowym catering był punktualny i goście dostawali po kolei pięknie podane dania. Byłam zadowolona, że wybrałam tą firmę. Zresztą z tego co wiem to wszystkim smakowało. Niektórzy brali nawet namiary na tą firmę.

Sprawdź www.diablo-catering.pl ofertę