Dobre karmy dla psów

Psy są uważane za najlepszych przyjaciół człowieka i jest w tym sporo prawdy. Każdy właściciel psa stara się mu zapewnić wszystko co najlepsze, łącznie z regularnymi wizytami u weterynarza. Aby pies był zdrowy, konieczne jest właściwe żywienie.

Wybór najlepszej karmy dla psów

karma dla psa canaganPsy tak samo jak ludzie, miewają czasem alergie i różne dolegliwości żołądkowe spowodowane niewłaściwą karmą. Ogólnie dostępne pożywienie dla zwierząt zawiera sporo chemicznych dodatków i przede wszystkich ich podstawowym składnikiem są zboża, które u niektórych psów powodują biegunkę. Karma dla psa Canagan jest wysokojakościową żywnością przeznaczoną dla czworonogów z wrażliwymi żołądkami. W jej składzie nie ma zbóż, laktozy, soi, ani glutenu, a więc nie ma produktów uczulających. Jej głównym składnikiem jest mięso specjalnie wyselekcjonowane z kaczki, dziczyzny, lub kurczaka, oraz wszelkie dodatki warzywne. W klasycznej karmie głównym źródłem węglowodanów jest kasza, albo ryż, a w karmie Canagan są to słodkie ziemniaki, które są łatwo przyswajalne i lekkostrawne. Nie powodują nagłego skoku poziomu cukru we krwi, tylko stopniowo go uwalniają, przez co dają energię na długi czas. W karmie znajdziemy mnóstwo dodatków warzywnych w postaci marchewki, selera, czy zielonego groszku. W karmie znajduje się aż trzydzieści sześć procent białka oraz kwasy Omega – 3 i Omega – 6, które są niezbędnym składnikiem dla psów. Firma Canagan swoje produkty sprzedaje w torbach ważących po kilogramie i pięć kilogramów.

Karmę dla psów najlepiej kupować w sklepach zoologicznych, bo posiadają one produkty bezpośrednio od producentów. Możemy ją kupować w paczkach, albo na wagę. Poza suchą karmą, dostępne są także mięsne kawałki w sosie, lub galaretce pakowane w puszkach i saszetkach.