Czarna szczoteczka soniczna

 

Z czasem coraz więcej osób przekonuje się, że szczoteczki elektryczne są znacznie lepsze od zwykłych manualnych, ponieważ w ciągu minuty wykonują o wiele więcej ruchów. Obecnie możemy je kupić w wielu sklepach stacjonarnych, a także w sieci.

Jakie są modele szczoteczek elektrycznych?

szczoteczka soniczna smilesonic ex blackOd kiedy pojawiły się na rynku pierwsze modele szczoteczek elektrycznych, wprowadziły sporą rewolucję w czyszczeniu zębów. Choć tamte modele są dalekie od dzisiejszych, to jednak zasada działania jest ta sama. Szczoteczki elektryczne mają ruchy oscylacyjne, które na pewno są skuteczniejsze od zwykłej szczoteczki, ale nie dorównują modelom sonicznym, które są jeszcze lepsze. Już od dobrych kilku lat na rynku jest dostępna szczoteczka soniczna Smilesonic Ex black, która generuje ruchy wymiatające. Model w kolorze czarnym wygląda bardzo elegancko i z pewnością będzie pasować mężczyznom. Wybierając szczoteczkę marki Smilesonic możemy mieć pewność, że otrzymujemy wysoką jakość w przystępnej cenie. Niejednokrotnie droższe szczoteczki nie dorównują jej jakością, dlatego w tym przypadku nie warto przepłacać. Do głównych zalet tejże szczoteczki sonicznej trzeba zaliczyć cichą pracę, długi czas pracy po naładowaniu czy wiele trybów pracy. Wydajny akumulator pozwala na bezproblemowe szczotkowanie zębów nawet przez trzydzieści dni, co między innymi pozwala na zabranie szczoteczki na urlop bez ładowarki. W zestawie do modelu Smilesonic Ex black dołączone są aż cztery, różne końcówki do czyszczenia, polerowania i wybielania zębóww.

Pierwsze efekty działania szczoteczki sonicznej zobaczymy już po kilku dniach użytkowania, ponieważ znacznie skutecznie usuwać osad i kamień nazębny. Opisywana szczoteczka jest jeszcze dostępna w białej wersji kolorystycznej, z takimi samymi funkcjami.