Co oferują zabawki Hexbug?

 

Ostatnio znalazłam ciekawą firmę, która zajmuje się produkcją zabawek. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona, bo do tej pory nie widziałam tak ciekawych, nietypowych produktów.

Zabawki Hexbug – mechaniczne zwierzątka

hexbug skarabeuszDo tej pory wszystkie zabawki kojarzyły mi się ze słodyczą, tymczasem akurat produkty Hexbug wcale takie nie są. Mogą się one spodobać szczególnie chłopcom. Ja akurat zakupiłam dla mojego syna skarabeusza. Uważam, że jest to świetny pomysł. Ta zabawka omija wszystkie przeszkody, jakie napotka na drodze. Sama chciałabym coś takiego dostać, gdybym teraz była dzieckiem. Trochę tak zresztą jest, że rodzice kupują zabawki swoim dzieciom w nadziei, że sami będą mogli bezkarnie z nich korzystać. Przyznaję się do tego. Czasami tak robimy, ale nie ma w tym chyba nic złego. Wracając jednak do zabawek takich jak hexbug skarabeusz, to uważam, że mają wiele do zaoferowania. Mechanizm, jakiego używają jest po prostu świetny. Żałuję, że za moich czasów czegoś takiego nie było. Jeśli chodzi o zabawki hexbug sklep tej firmy ma naprawdę wiele do zaoferowania dzieciom. Nie jestem z tych rodziców, którzy kupują chłopcom słodkie i śliczne zabawki. Uważam, że powinni oni mieć nieco inne produkty. Śliczne zabawki są bardziej dla dziewczynek, a też i nie dla wszystkich. Trzeba też trochę patrzeć na to, czym się dziecko interesuje. Mojego Szymona akurat zainteresował ostatnio świat insektów, więc taki skarabeusz na pewno mu się spodoba. Te zabawkowe stworzenia poruszają się w sposób przypominający bardzo sposób, w który poruszają się żywe skarabeusze.

Myślę, że takie małe mechaniczne zwierzątko na pewno spodoba się mojemu dziecku. Takie innowacje są też fajne dla rodziców. Ja na pewno chętnie pobawię się z moim synkiem. Już niedługo święta i wówczas dostanie ode mnie tego skarabeusza.

Więcej informacji dzieciaku.pl