Ciężka praca na siłowni w Krakowie

Po ukończeniu technikum zdecydowałem się na studia. Tam swoje ambicje skierowałem na drogę sportową. Od wielu lat trenowałem kajakarstwo dlatego chciałem połączyć to z wychowaniem fizycznym. Moje lata nauki były bardzo ciężkie.

Prowadziłem treningi personalne w znanej siłowni 

trening personalny prowadzony w krakowieNa szczęście po odebraniu odpowiedniego dyplomu wszystko stało się o wiele łatwiejsze. Dodatkowo przede mną otworzyły się całkiem nowe możliwości. Ja nie znalazłem zatrudnienia w szkole jak to wcześniej planowałem. Jednak pewna siłownia w Krakowie, która rocznie przyciągała wiele osób zaproponowała mi współpracę. Okazało się, że poszukują trenera personalnego z osiągnięciami. Ja miałem je na swoim koncie, ponieważ w kajakarstwie uzyskiwałem jedne z najwyższych wyników na terenie Europy. Takie medale w CV wyglądały bardzo atrakcyjnie i każda siłownia chciała mnie mieć. Moja nowa praca była według mnie bardzo wymagająca. Jednak wykonywałem ją z prawdziwą pasją. Starałem się aby trening personalny prowadzony w Krakowie był dla ludzi czymś użytecznym. Starałem się wspierać swoich klientów aby każdy osiągnął wyznaczony cel. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ każdy przychodził z jakimś planem i trenował po coś. Jedni dbali o swoje ciało, a inni borykali się ze sporą nadwagą. Do każdej osoby musiałem podchodzić trochę inaczej. Jednak starałem się aby każdy był zadowolony. Znałem dużo ćwiczeń o różnej skali trudności dlatego chętnie udzielałem porad na przyszłość.

Dodatkowo starałem się aby moi podopieczni byli odpowiednio rozgrzani i mieli przepisaną odpowiednią dietę. Jedno bez drugiego nie istniało. Nie można było zrzucać zbędnych kilogramów jednocześnie jedząc śmieciowe jedzenie. Na szczęście nasza siłownia miała swojego dietetyka, który układał dla każdego indywidualną dietę.