bramy przeciwpożarowe

Bramy przeciwpożarowe na nowym osiedlu

Nazywam się Sławomir i jestem prezesem spółdzielni mieszkaniowej. Posiadamy wiele bloków w całym mieście. Niedawno wybudowaliśmy nowe osiedle, które posiada nowoczesne budynki i będzie to osiedle zamknięte. Postanowiłem zakupić bramy przeciwpożarowe, które będą służyły do wyjazdu i wjazdu na teren osiedla.

Bramy przeciwpożarowe z hurtowni

bramy przeciwpożaroweMój znajomy posiada hurtownię, w której sprzedaje bramy rolowane i postanowiłem się do niego zgłosić. Znajomy powiedział mi, że każda jego brama rolowana posiada atest oraz gwarancję. Wybrałem u niego bramy przeciwpożarowe dla przemysłu pionowe oraz do garażu bramy rolowane. Na osiedlu są garaże podziemny i takie bramy są potrzebne. Ponadto jest pasaż ze sklepami, więc zakupiłem kraty rolowane, które będą zabezpieczały cały pasaż. Wybrałem kraty rolowane automatyczne z uwagi na ich proste zastosowanie. Firma wszystkie zakupione produkty ma dostarczyć w piątek z samego rana. Nasza spółdzielnia ma zatrudnionych specjalistów, którzy zajmują się wszelkimi montażami i serwisami na naszych osiedlach. W piątek z samego rana przyjechały bramy przeciwpożarowe pionowe które zamówiłem, bramy rolowane oraz aluminiowe kraty rolowane. Pracownicy spółdzielni już byli gotowi do pracy i mogli zaczynać montaż wszystkich bram. Mieszkańcy będą zadowolenie i zwiększy się ich bezpieczeństwo co jest naszym podstawowym celem. Nasz parking podziemny, gdzie są garaże posiada monitoring, ale dodatkowe zabezpieczenie takie jak bramy rolowane jest dość dobrym rozwiązaniem. Pan Antek jest ochroniarzem i pilnuje nocą całego terenu.

Nasza spółdzielnia dba o wszystkich lokatorów i dlatego jesteśmy jedną z najlepszych w mieście. Niebawem będziemy budować bloki w innej części miasta. Wtedy także odezwę się do znajomego po jakieś bramy rolowane, które tam zamontujemy.